| sandrika12 a întrebat:

Ajutor! m-am indragostit de un baiat mai mare cu un an decat mine am chiar si adresa lui de mess vb aproape in fiecare zi si ne intelegem foarte bine avem multe lucruri in comun mi-a cerut nr de telefon dar asta e problema sa-i spun ca-l plac sau nu? credeti ca el ma place? plzz ajutor

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Da te place spune-i nu ai nimic oricumd e pierdut.

2 răspunsuri:
| Stuff a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il suni si sa vezi ce mai face...adica eu nu iasi spune ca il plac iasi da de intels si poate te plece si el si te invita la o intalnire

| OaNa_1639 a răspuns:

Buna! Eu cred ca te place pentru ca ti.a cerut nr de telefon.are si adresa ta.Mai bine astepti sa vezi km se comporta cu tine, sa fii uh sigura ca te place.Iar dupa ce crezi ca te place ar fi mai bine sa.i spui. puteti lega o relatie. Sper ca te.am ajutat! Baftaaa; x