| maria_9636 a întrebat:

imi place de un baiat si nu stiu cum sa ii spun. vb cu el in fiecare zi la telefon pe mess, avem multe lucruri in comun. el sta langa mine si ma striga...

Răspuns Câştigător
| Iulia_6898 a răspuns:

Mie mi se intampla la fel,tongue. Si intr-o seara stateam pe mess iar el a intrat si am inceput sa vorbim. Avea o banuiala ca il plac da nu era sigur si a inceput sa imi puna mai multe intrebari. Cam dupa trei ore dupa multe ocolisuri si negatii din partea mea am recunoscut ca imi place de eltongue. Eu zic sa faci sa bati niste epropouri. Mai ales daca vorbiti ar fi si pacatsa nu se intample nimic. Mai bine cand esti pe mess ca atunci lumea este mai indrazneata. Mult succes sa im spui daca ai facut ceva. Incearca sa ii faci pe mess cat mai multe complimente. Asa sigur o sa isi dea seama si vaiesi ceva pana la urma. Good Luck!

4 răspunsuri:
| Tedi_1921 a răspuns:

Pai ce mai stai iesiti plimbati-va nu se compara vb pe mess cu o plimbarehappy

| fatadenota10 a răspuns:

Incearca sa-l privesti cat mai mult in ochi, ca sa-si dea seama. scrie la avut mesaje de dragoste ca sa te intrebe pnt cine sunt.
bafta, poti reusi.

funditahappy

| maria_9636 explică:

Multumesc mdalina. sunt cu el

| maria_9636 explică:

Si celalalte sfaturi au fost bune