| isabella13 a întrebat:

imi place de un baiat si da si el semne ca m.are placea, chiar a vrut sa ne sarutam (dar i.am zis sa mai asteptam crying )si m. a intrebat cate sanse are la mine si alte chestii de acest gen. ne intalnim aproape in fiecare zi dupa ore si ne mai vedem si la scoala si ne chiar intelegem foarte bine

am aflat ca i. a cerut niste sfaturi la un baiat cu care se intelege foarte bine prietena mea cea mai buna si i. a zis ca chiar ma place, chiar daca am unele faze in care ma comport ca un copil(l. a intrebat ast vineri). ieri cand am fost afara mi. a spus ca majoritatea tot ii bat apropuri pe seama noastra si el a zis ca nu stiu de ce pentru ca suntem prieteni si ne intelegem bine(in acel moment mi-am dat seama cat de mult tin la el de fapt si ca nu e doar un sentiment de cateva zile, saptamani). problema este urmatoarea: credeti ca ma place? si cum sa ii spun ca il plac(ca nu mai pot rezista in felu asta si vreau sa stie ca eu chiar il plac)?

fundita` love struck

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Verdict: Te place siguuur! Mie imi place foarte tare ca ma regasesc uneori in povestioarele voastre, si la adresa a mea si a prietenului meu se bateau apropouri pentru ca eram foarte apropiati ca prieteni...revenind la tine, cand va mai intalniti intreaba`l daca mai e valabila intrebarea daca are sanse la tine? si cu siguranta va zice da, atunci spune`i ca vrei din tot sufletul sa fii cu el.

Multa bafta in viitoarea relatiahee hee :*:*!

4 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Din moment ce a vrut sa te sarute si te-a intrebat daca are sanse la tine, este clar ca te place. Spune-i ca te-ai mai gandit la ceea ce ti-a spus, ca il placi si tu pe el si ca ti-ar placea sa va dati o sansa. Apoi depinde doar de voi cum va evolua relatia. Bafta!

| Kolp a răspuns:

Din moment ce a vrit sa te sarute, inseamna ca te place poate la fel de mult cum il placi tu.
Dai bice fato:*

| aneta a răspuns:

Sigur ca te place. Data viitoare cand incearca sa te mai sarute ar trebui sa te lasi, sau sa fii chiar tu cea care sa se apropie de el

| Zotta a răspuns:

Deci cum sa-ti spun sunt baiat nu ma prea pricep eu in lucruri de astea( bine sa le farmec asta e scopul meu happy ) dar sa revenim la subiect eu zic sa il lasi sa te sarute si sa va imprieteniti deci fa cum crezi eu tiam spus parerea mea > Pace TuTuRoR >>