| YukyTsukiyomi a întrebat:

AJUTOR! NU E PRIETENUL MEU E UN NECUNOSCUT nu stiu CN E SI DE UNDE ARE ID MEUbuna funda urgent intra unu azi pe mess si incepe sa ma injure si sa spuna ca

s curva si de astea si eu am vbit frumos cu el etc.la un moment spune ca o sa ma omare in bataie si ca o sa ma astepte maine la poarta de la scoala(ca stie unde inv) si spunea ca nu scap ca ma prinde el si o sa ma omoare si tot ma injura si ma ameninta va roff spuneti-mi c sa fac

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Poate e o gluma,proasta ce-i drept...
Totusi, indicat ar fi sa nu iesi neinsotita, eventual sa le spui si alor tai.

| Adorable a răspuns:

Spune-i ca il astepti cu un buchet de flori la poarta scolii, sa vezi ca se calmeaza! laughing

| tbxx a răspuns:

laughing am patit si eu asalaughing nu e nimic grav.winking doar se plictiseste.cine stie? poate vreun coleg/colega e pe alt id si isi bate joc de tinelaughing nu fi prostuzza:X doar nu o sa stai inchisa toata viata ca ti-a zis el asta, nu?laughing calmeaza-te si spune-i sa-si vada de viata lui, app: pune in aplicare si raspunsul lui Barbiii:X:X bye sper ca ti-am fost de ajutorhappy [funda?big grin]]

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Hmm nu stiu.Mergi cu cateva colege la scoala...Sa nu mergi singura.Si daca nu-l vezi in fata scolii inseamna ca o fost doar o gluma sa te sperie.Incearca sa fii tot timpul cu cineva langa tine (prietenii.)sa nu fi singura... Daca asta nu merge spune-le parintilor tai.(apoi cred ca o sa te lase in pace)

| flo28 a răspuns:

Spune-le alor tai poate e doar o gluma dar gandeste-te daca e adevarat...nu e de bine