| pualmea a întrebat:

Ajutor TPU! am lasat o fata de 5 ani gravida si eu am 20 ce o sa le spun parintilor mei si ai ei? cum s-a intamplat? cam asa: eram in parc o cautam pe sora mea cand deodata sare de pe o banca fata aia pe mine si perversa incepe sa faca alea-alea cu mine in tufis (daca ma intrebati de ce nu am oprito... ce era sa fac era o fiara ne-nblanzita!)

Răspuns Câştigător
| parizer a răspuns:

E doar un troll...Il stiu de T\A

17 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

La bulau cu tinelaughing

| nonny50 a răspuns:

Da frateee. :o Ai graija ca o sa faca un dinozaur... :o Si asa se repeta istoria... happy

| deeeeeeaaa a răspuns:

rolling on the floor du-te ma laughing esti bun sincer la spus povesti laughing

| Luvly a răspuns:

Nu-i nimic!
Mai fa unul sa dea vina pe alt baiat thinking
Pa, pa. laughing

| HISTORY_5103 a răspuns:

Omoara-te.Sincer,de astia vreau sa scap eu:]. Omorati-va odata, sa scape lumea de distrusi.

| AliceHamingway a răspuns:

In primil rand nu ai cum sa o lasi insarcinata deoaresce trebuie sa aiba ciclu in al doilea rand we esti nebun **daca ma intrebati de ce nu am oprito... ce era sa fac era o fiara ne-nblanzita!)** laughing laughing laughing chiar asa?

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Daca vrei sa fii troll trebuie sa inventezi o poveste mai credibila...

| Aly_2611 a răspuns:

Sincer situatia ta pare foarte amuzanta... o fetita la 5 ani avea stie sa vorbeasca clar si se joaca cu papusile nici nu stie ce e ala sex sau " alea-alea" si dupa cum spui tu daca nu doreai sa fi "violat" de asa zisa "fiara ne-nblanzita" o dadeai de pe tine ca doar nu era o balena de 3000 de tone NU? :O:O:O.Totusi nu inteleg cum ai putut sa faci asa ceva cu un copil de 5 ani?

| eliza_4776 a răspuns:

Usor! Usor! Asa ceva nu e posibil,parintii in mod sigur nu o sa te creda nici altcineva,o sa spuna ca ai violat.o, totusi ea e o fetita si nu stiu cum ai putut sa faci asa ceva, nu te judec dar stii e MINORA un lucru f grav.EU cred ca te asteptai sa ramana gravida atata timp cat nu te-ai protejat,si tu ai aflat chestia asta inaintea parintilor? nu ti se pare aburd o necunoscuta s vina la tine in parc sa-ti zica hai sa facem sex, ea la varsta asta se joaca cu papusile pe bune...

O situatie extrem de complicata, nici eu nu stiu ce sfaturi sa-ti dau!

| drtractor a răspuns:

Eu am inteles ca de 5 ani ai lasat-o gravida. si apropo nu ai 20 de ani.

| MicutsaBăă a răspuns:

Sincer mor de râs laughing) oh go on. Haii să fim serioşi o fata de 5 ani "fiara ne-nblanzita" rolling on the floor. Doamne, mulţi ai în gradina ta oh go on.

| Manson5 a răspuns:

La varsta ta ar trebui sa treci mai mult pe la scoala.
Suicide.

| hehe_1035 a răspuns:

Sincer tu esti obsedat sexual, cum poti sa spui ca o fata de 5 ani a venit si a sarit pe tine, are 5 ani nu 15! si totusi cred ca ai violato pentru ca asa ceva nu se poate! e adevarat caci copii cam imita ce vad la parinti sau la televizor dar in nici un caz sa faca ce ai zis tu si ai mai si lasat-o insarcinata.sau poate are 15 ani si ai uitat sa srii tu un 1 dar 5 ani nu se poate sa ramana gravida!

| chipanoo a răspuns:

E ca si cum ne-ai zice ca ai lasat-o pe mama ta gravida la menopauza, boule.

| Konica a răspuns:

Cum sa o lesi gravida raised eyebrows?
hai ma lasa poantele laughing)

| DreamyLife a răspuns:

Te-a violat o fata de 5 ani rolling on the floorlaughinglaughing tu la 20 de ani si ea la 5 e "o fiara" rolling on the floorlaughing Wow daca e adevarat rolling on the floor (desi nu prea cred oh go on) sper sa-ti placa la inchisoare phbbbbt si dupa ce iesi te omaoara tasu`winking Frate te-a violat un copil rolling on the floor... de unde stia ea sa faca "alea - alea" oh go on Nimeni nu o sa te creada oh go on rolling on the floorlaughing

| mwahaha_2675 a răspuns:

Ba si neboon?laughing)