| AlexiaAleeeeeeeee a întrebat:

Ajutor TPU.
Imi place de un baiat si vreau sa aflu daca si el ma place.
Ieri la scoala el a stat in fata mea si in ore se tot intorcea la mine si se holba la mine.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiind colegi de clasa poti intra in discutii sau conversatii pe cele mai diverse teme sau motive. Doar in urma unei astfel de relatii de colegialitate si prietenie cat mai activa si constanta, dupa un anumit timp relatia de prietenie se poate transforma intr-o poveste de iubire si formarea unui cuplu stabil. Ori daca esti suficient de tupeista in momentul in care se ''holbeaza'' la tine intreaba-l in mod direct din ce motiv o face sau poti chiar sa-l intrebi ori sa-l obligi sa-ti spuna daca ii place de tine. Succes! big grin

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: