| alinaioana12 a întrebat:

Cum aflu daca ma place un baiat? Prietena mea este in clasa cu un baiat iar mie imi place de el, suntem de aceiasi varsta doar ca in clase diferite, si ieri am fost la ziua la prietena mea. A fost si el, si mi se parea ca se uita mult la mine, adica ma uitam la el se uita la mine si se intorcea, ma intorceam eu iar se uita la mine(eu ma uitam cu coada ochiului)si cand ma intorceam catre el repede isi lua privirea de la mine.Si daca spuneam ceva el repede raspundea ca "sa se bage in seama". Dar nu stiu, oare ii place de mine sau nu?big grin, suntem la aceiasi scoala si avem mai multi prienteni comuni. P. S:Am 13anibig grin.

3 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Pune un prieten de al vostru comun in care ai incredere sa il intrebehappy

| Lorelai a răspuns:

Cred ca ii place de tine! Asteapta sa faca el primul pas!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am una cum sa aflu daca baiatul ma place? Prietena mea, Imi zice ca eu sa nu ma uit la el dar eu nu o cred ce sa fac?