| AlePinkObssesion a întrebat:

Ajutor TPU :(( sunt disperata :(( sunt cu prietenul meu impreuna de 7 luni http://hi5.com/......otoUser.do acum o luna ne.am inceput viata sexuala >= ca ne iubim foarte mult :-s adica eu una asa cred. in ultimu timp ne certam din diferite motive nu conteaza si greseala mea e ca il jignesc tot timpu cand ma enerveaza de ex ( dte dracu, bou, prost, handicapat, mars, jet ) :-s :(( iar el tot timpu ma iarta. azi ne.am intalnit sa vedem ce facem cu rel noastra dupa ce am zis ca ne desp aseara si ne.am inteles putin si la sfarsit nu mai stiu cu ce m-a enervat si i.am tras o palma si i.am zis sa dispara din fata mea. am incercat sa plec de cateva ori dar tot timpu m. a tinut. la sfarsit i.am zis lasa-ma dracu odata sa plec ca nu te mai suport si nu mai vreau sa mai stau cu tine :(( si el are tel stricat trebuie sa il repare si ii l-am dat eu pe al meu imprumut unu mai vechi acum 2 saptamana si mi. a zis stai sa iti dau telu mi la bagat in buzunat mi. a zis adio si a plecat :((( e pentru prima oara cand imi zice adio :(((( nu stiu ce sa mai fac. ma simt asa singura :((( o sa ma caute zilele urmatoare da la cat il iubesc mi se pare imposibil sa faca asa :(( dati`va si voi cu parerea :(( funda >:D

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e proasta lume nu vedeti ca va ia de prosti? Eu nici nu cunosc aceasta persoana si face misto...

Elianna
| Elianna a răspuns:

Prost sa fie sa te caute! Indiferent ce zici (si ai gura "bogata", nu pot sa zic nu!), dar cand ridici mana asupra unui om...nu mai este cale de intors! Adio, asa cum a zis el. Daca se intoarce la tine este o carpa si-si va merita soarta! Adica sa stergi tu pe jos cu el!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Din ce spui se vede ca e un baiat care te respecta si care te iubeste.
altul in locul lui cred ca te si batea. Cred ca tu esti de vina pentru tot. El incearca sa salveze relatia retinandu-te sa nu pleci si tu ii dai o palma si ii mai spui si adio. de ce te-ai mai intalnit cu el daca aveai de gand sa faci asa?

daca vrei sa mai fi cu el cauta-l si cere-ti scuze, spune-i ca ai avut o zi grea, ca ai probleme ca esti stresata sau nu stiu...si pe viitor incearca sa te schimbi. cu comportamentul asta de fetita rasfatata nu vei ajunge nicaieri. Bafta!

| Sonny a răspuns:

Io te-as fi plesnit acolo, si te-as fi facut lata, daca-mi faceai mie asa ceva, si la final iti bagam telefonul pa` gat, si iti ziceam spitalizare placuta, ne vedem dupa ce iesi de la terapie intesiva. laughing
Acum lasand gluma la o parte, tu ce crezi, daca ti-ar fi facut tie cineva asa ceva, cum ai fi reactionat? happy Sa fim seriosi, eu m-am mir cum de ai scapt asa ieftin. happy
Invata sa respecti oameni, nu sa-i trateti ca si pe niste carpe.winking
Bafta-n viata! ( desi nu prea cred ca o sa ai de prea multa, da mna, eu iti doresc multa bafta! )

| anDa a răspuns:

Incearca sa te abtii din jigniribig grin. Baiatul sigur te iubeste, altfel nu te-ar fi iertat de atatea ori dar poate nu mai suporta jigniri din partea persoanei iubite. Incercati sa discutati si promite-i ca o sa iti schimbi atitudinea ( DAR FA-O! )
Succes!

| Tweetymrrr a răspuns:

Sa`ti zic parerea mea sincera, nu?
Cred ca jocul s`a terminat de mult.
Te`a iertat, te-a iertat, dar cand a zis 'adio" se lasa cu "Pa".\
Va iubiti?raised eyebrows. El te iubeste, poate asta ai vrut sa zici. Nu te supara pe mine, dar tu nu i`ai dovedit ca`l iubesti.
Mai intai scoate`ti din voc. fata de el, aceste cuvinte jignitoare, apoi comoprta`te frumos cu el.
Nu cred ca mai e cale de intoarcere, dar incercarea moarte n`are. Ce sa faci. cu mana ta ai distrus toata relatiabig grin.
Si baiatu ` pare atre intelegator si calm, daca eram eu tip si pus in situatia lui, pai sincer te cam jigneam si eu pe amsura, acum.Baftha in continuare oricumhee hee

| GenEu a răspuns:

Te-ai gandit ca poate el s-a saturat de persoana asta asa zisa "dura" si s-a hotarat sa ia si el o atitudine dura?
Sfatul pe care ti-l pot da este sa mai astepti 2 3 zile, sa lasi lucrurile sa descurga, daca ele nu decurg intr-un sens favorabil, te saftuiesc ca tu sa faci primul pas spre impacare. De cele mai multe ori, noi baietii avem orgoliul nostru, care este unul destul de mare...
Succes!

| AlePinkObssesion explică:

Buzunar *

| kiiid a răspuns:

Cea mai mare greseala e ca i`ai spus ca nu-l mai suportistraight face
propune`i sa va intalniti si spune`i ca ai avut o zi proasta si ca nu il vei mai jigni si iti pare rau pentru ce ai facut.
si eu mai fac asa cu pr meu.straight face
bine.nu`i zic da`te dracu sau asa.
da il resping de multe ori si il imping si asa.
straight face
in fn.
si iti dai seama ca nu le place.
dar cel mai bine e sa incerci si tu sa te schimbi.adica sa nu1l mai jignesti asa.
si sa-i spui ca nu mai vrei sa stai cu el.
chiar asta vrei?
nu credstraight face
asa ca.
BAFTA!:*

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Parerea mea este ca nu e bine ce ai facut de fapt ce ai zis nu trebuia sa fii asa dura cu el puteai sa vorbesti mai calm sa lamuriti lucrurile nu sa il jignesti mai ales sa ridici mana la el este urat baiatul s-a simtit jignit iti dai seama punete in loku lui si imagineazati sa te faca el asa si sa ridice mana la tine ce ai face? eu zic sa incerci sa uiti de el sa iti gasesti pe altu pe parcurs si dupa aia vezi tu e greu fara el stiu cum ii dar daca te gandesti e vina ta pana la urma ca ai procedat gresit. dar daca crezi tu ca exista vreo cale de intoarcere incearca sa iei legatura cu el sa iti ceri iertare sa lamuriti lucrurile si sa incerci sa fii cat mai calma cu el parerea mea acum nu stiu apreciezi tu

bafta

| Madalichka a răspuns:

Pai trebuia sa fi si tu mai buna cu el. Altul care sa iti inghita toate toanele nu mai gasesti.
Depinde si de motivele pentru care va certati, dar daca zici cum faci si ca te mai si iarta dupa aia... Nu cred ca te merita el pe tine si chiar a fost prost ca a rabdat atat sa-ti bati tu joc de el. Scuza-ma, dar aia nu e iubire ce i-ai oferit tu.
Du-te la el, cere-ti iertare si NU mai repeta greselile, jignirile si palmele! Daca le repeti, nu il meriti.
Asa ca nu te mai plange pe net, du-te si cere-ti iertare cat mai e timp!

| meyou a răspuns:

Pai e vina ta... nu ai stiut sa il pretuiesti, el chiar te iubea, ai putea sa ii ceri iertare daca tii la el si sa te schimbi pentru ca esti prea copil, daca nu poti nu te mai juca asa cu el, il faci sa sufere.

| sophieee a răspuns:

Mie mi se pare ca sa ii spui lui ce simti si ca vrei sa va impacati si delea eu cred ca va intelege acum nu stiu daca o sa va impacati. dar spune-i ce simti! :* baaftaaa love struck

| Liniuta_3048 a răspuns:

Dupa ce l-ai facut in toate felurile, ai avut noroc ca te-ai ales doar cu un ädio"altul cred ca te-ar fi batut, totusi tu de ce este nemultumita? Tu ai rupt relatia, el a vrut sa mai dea o sansa relatiei dupa cum spui ca te tot prindea.eu zic sa astepti cateva zile si sa incerci sa ii explici ce s-a intamplat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai dar cred ca exagerez eu de eram in locul lui te lasam de mult daca vrei sa fi iubita si respectat invata sa respecti du-te cerei iertare daca regreti... dar sper sa nu mai jignesti in continuare daca vei fi iertata

| DeeaSporty a răspuns:

Uite.in primul rand e urat sa jignesti...mai ales tinand cont de faptul ca v-ati inceput viata seuxuala amandoi, acum relatia voastra are o importanta mult mai mare ca in trecut. daca el te-a oprit ori de cate ori incecai sa pleci.ar fi un gest onorabil din partea ta sa faci la fel. daca vei avea ocazia sa te impaci cu el.nu va mai vorbit urat unul altuia, incercati s aveti o comnicare strans legata intre voi.(mai ales ca din cate ai scris.il iubesti mult). succes mult pe viitor, si o relatie cat mai frumoasa.