| PeLeU a întrebat:

Ajutorrrrrrr...
M-am masturbat acum vreo 2 saptamani si de atunci pur si simplu ma trece urinatul mereu (urinez acum, iar dupa 1 min ma trece atat de tare, incat abia pot sa ma controlez, iar daca ma duc din nou urinez cateva picaturi).
Tot de atunci, la vreo 2-3 zile dupa intamplarea asta, a inceput sa ma manance scrotul rau de tot, iar in prezent mancarimea nu mai este intensa rau, ma mananca in unele probleme, dar faza nasoala este ca mi-au aparut niste vinisoare cu sange subtiri pe langa testicule si sunt foarte multe (pot spune ca aceste vinisoare sunt ca o retea daca ma intelegeti).
Am mai observat, ca in momentul cand fac scaun imi iese un lichid albicios si lipicios impreuna cu urina (mentionez cand ma fortez sa fac un scaun, nu cand urinez normal).
Ce credeti, este ceva grav?
M-am documentat in legatura cu asta si am vazut ca este din cauza prostatei si acele vene ce mi-au aparut tot din cauza ei (cica daca prostata s-a marit, arterele si venele ce iriga prostata au fost strivite de prostata si din aceasta cauza pielea nu mai este irigata.
Si sfincterele au avut de suferit si din aceasta cauza nu mai pot tine urina.) Drq sa stie, nu stiu daca sunt adevarate aceste informatii, va rog frumos ce ma sfatuiti sa fac?
Sa merg la un urolog, nu am chef sa-i arat scula (mi-e rusine dracu).
Si mi-e teama sa nu patesc ceva nasol, mentionez ca de atunci nu m-am mai masturbat in speranta ca imi va trece.
Multumesc frumos!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa vizitezi un urolog daca problemele persista.nu cred ca are legatura cu masturbatul