| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani pentru cine nu stie.Cum sa ma apropi de (x) a si apropo ea are 12 sau 13 ani si ea imi da cateva semne ca ma place dar i-a asteapta sa-i spun eu.Cum so impresionez? dati-mi niste sfaturi plizzzzzzzzzz

Răspuns Câştigător
| Criiss16 a răspuns:

Bună. Nu trebuie să o impresionezi ci doar sa fi tu însăţi. Fă-ţi curaj şi du-te la ea şi spune-i că o placi, sau dacă aveţi prieteni in comun ai putea să rogi pe cineva să o întrebe dacă te place, şi dacă spune că da, te place, fa-ti curaj, şi spune-i că o placi.Mai departe nu se ştie ce se va întampla.Succes!happy

5 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu trebuie sa o impresionezi, fii tu insati sa-i arati cum esti tu asta e important. Poi tu ai 12 ani, poti so inviti la colindat.Sunt multe dar asta ar putea merge si nu am prea multe idei.

| udarb a răspuns:

Cea mai buna metoda este sa meri la ea si sa ii spui tot ce ai pe suflet si nu te lasa prada emotiilor. Bafta

| alabala a răspuns:

Ai doar 12 ani.GEEEZZ.bucura`te de copilarie si du`te & joaca`te cu masinutele. ai timp de fete toata viata oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eventual spunându-i că o placi, doar nu aştepţi să facă ea primul' pas, offf ...copiii din ziua de azi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ii arati ca stii sa scrii corect ar fi un inceputlaughing