| CSGOPROPLAYER a întrebat:

Am 12 ani si ma masturbam cu patura pe mine si a intrat mama in camera, dar totusi nu am ridicat pantalonii pentru ca aveam patura, dar mama s-a asezat langa mine si a vazut ca tin strans patura si a inceput sa rada ca a vazut ca imi ridicam usor pantalonii, ea tot incerca sa ridice patura dar ma impotriveam si incercam incet sa-mi ridic pantalonii si dupa aia a inceput sa rada si sa-mi zica ca eu ma uit la filme p0řň0.
Dar nu stiu daca si-a dat seama ca ma masturbam, va dati seama ca dupa aia muream in mine, intram in pamant de rusine, ma poate ajuta cineva cu un sfat, nu prea as vrea sa dau maine ochii cu ea. Vreun sfat, va rooog?

Răspuns Câştigător
| intrebcenustiu a răspuns:

Spune-i ca esti un labar

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit daca nu te - ai mai masturba deloc.Ti - e rusine pentru ca iti spune constiinta ca nu e un lucru bun. Daca te surprindea facand teme te vacanta nu te ascundeai.

| Mayhem666 a răspuns (pentru ania):

Ce tot spui acolo? Masturbarea are beneficii asupra corpului uman. Daca nu esti in stare sa cauti beneficiile, atunci nu ai dreptul sa dai sfaturi legate de subiectul respectiv. Nu-i mai baga bietului copil prostiile tale in cap.
Cu toate ca la 12 ani e cam mic.

| LoveSleep a răspuns (pentru ania):

Nu m-am mai luat de tine de ceva timp si iar vorbesti prostii.
Of, of.

| Violleta2022 a răspuns:

Bininteles ca si-a dat seama ca te masturbai, de aceea ti-a si spus ca te uitai la porn, fiindca stie ca ti s-a sculat cuculetul si de aceea te masturbezi cu patura pe tine.
Data viitoare du-te in baie si te incuie, desii esti cam micut sa freci cuculetul, cand sperma nici macar nu se produce.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-te de masturbare si nu vei mai trece prin asemenea momente penibile pentru tine si mama ta.

Răspuns utilizator avertizat
| ngllllll a răspuns:

Maica-ta este o femeie bolnava. Cu capul. Se numeste abuz sexual.

| IreneNemteanu a răspuns:

Nu este nimic nou sub soare ca un adolescent sa se joace cu cocoselul. Nu esti nici primul si nu vei fi nici ultimul laughing
Insa, ai grija sa nu exagerezi, esti inca la o varsta frageda.
Si orice ar fi, vorbeste deschis cu mama ta, ea va fi langa tine si-ti va putea da un sfat bun, indiferent in ce situatie te-ai afla!

| Dragos1727 a răspuns:

Fii calm.
Toti parinti stiu ca fetele si mai ales baietii se masturbeaza de la adolescenta.
Incearca sa uiti episodul asta mai ales daca mama ta a ras.
Nu e o rusine sa te masturbezi!

| CSGOPROPLAYER explică (pentru Dragos1727):

Vreau sa precizez ca mama mea e mai inapoiata si se enerveaza foarte repede.