| Viitorulapropiat a întrebat:

sunt intr-o situatie cam jenanta.Acum juma' de ora a intrat mama la mine in camera si in acel moment eu ma masturbam... am reusit sa mi ridic pantalonii cum am auzit zgomotul de la usa, dar cred ca si-a dat seama si ca a reusit sa vada ceva.Cand a intrat s-a comportat normal,intrebandu-ma doar de ce m-am speriat si prefacandu-se ca n-a vazut nimic,dar acum ma simt ciudat,jenat. Nu stiu ce sa fac, cum s-o scot la capat? si cum sa scap acum de rusinea pe care o am cand se uita la mine? Stiu ca va vine sa radeti si ca e o situatie chiar penibila, dar chiar am nevoie de un sfat.

Răspuns Câştigător
| AndCat26 a răspuns:

Te inteleg.ca te simti aiurea, dar daca ea nu ti.a atras atentia cu nimic ar trebui si tu sa fi indiferent. Sa nu te mai gandesti la asta. A vazut, a vazut..asta e.sunt niste lucruri firesti in viata fiecarui om. Trebuie sa te.comporti normal, si cu timpul vei uita de chestia asta. Alta data fi mai atent. Si fa si tu lucrul asta intr.un loc mai sigur, unde sti ca nu te deranjeaza nimeni, sau in timp ce parintii tai dorm.

3 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Pe scurt sa nu iti pese se vede ca esti un baiat emotiv si nu e bine sa iti pese daca nu iti atrage atentia nu trebuie sa iti fie jena

| Viitorulapropiat explică (pentru Xdreaper21):

Stiu ca n-ar trebui sa-mi pese, dar simt ca intru in pamant de rusine.

| Xdreaper21 a răspuns (pentru Viitorulapropiat):

Tu cum crezi ca ma simt eu ca soramea a intrat peste mine cat faceam səx oŕał (am scirs asa ca sa ma lase sa pun)cu iubita bine ca stateam de parca ma uitam la pc ca altfel dadeam crash mind etern
Pur si simplu trebuie buie sa zici nu s-a intamplat nimic