| xXSlyFoxHoundXx a întrebat:

Am 12 spre 13 ani pe care o sai implinesc in Mai si am la scoala o colega de care imi place.Eu unul nustu ce sa cred sunt unele momente in care imi da impresia ca ma place.
Ex:Colegi intre noi nefacand ora de civica ne mai jucam,, Adevar si Provocare,, si ne mai punem Provocari gen,, Sarutal/Saaruto pe X,,
si de cele mai multe ori (90%) nu accepta la alti in afara de mine
Am colegi vreo 4 care o plac si aia sunt indrezneti rau de ex: intr-o zi 2 care sunt repetenti au vrut so dezbrace si eu am sarit s-o ajut. Iam potolit pe aia si mia multumit cu un kiss.Rade la glumele mele si sta destul de des cu mine.Problema e ca sunt baieti are o plac si nu vreau sa mi-a fure (nu ma refer la sa ma bata ci sa mi-a ia pe colega) vreun coleg.
Si cum pot sa aflu daca ma place.
P. S.
Are o sora geamana.Si stiu ce o sa ziceti de ce nu incerti cu sora ei. Ea m-a placut si mi-a zis dar faza e ca inima mea nu ma duce spre ea si oricum deja mi-am facut o relatie de prietenie nu mai mult de atat.Si in afara de sa stiu daca ma place dupa as vrea sa stiu si cum sa ii spun ca o plac.

Răspuns Câştigător
| alinstelistul a răspuns:

Frate...stiu cum este... spune-i ceea ce simti si fi tu insuti happy restul va veni de la sine happy

| xXSlyFoxHoundXx explică (pentru alinstelistul):

Ai primit o funda.A mers mi-am luat inima in dinti si i-am spus.A spus ca poate se va lega ceva intre noi da sa o luam incetul cu incetul.

3 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Esti totusi cam micut pentru a incepe o relatie de iubire.
Totusi nu-i nimic rau in a avea o relatie inocenta si nevinovata cu fata pe care o placi.
Spune-i ceea ce simti pentru ea si asteapta reactia si raspunsul ei... restul va veni de la sine.
Mult noroc!

| xXSlyFoxHoundXx explică (pentru MikyMi):

Prin relatie nu ma refeream la cine stie ce.
Dar te-ai prins bun raspuns dar mai astept sugestii.