| Neymar_Nicu_1999 a întrebat:

Am 13 ani și atunci când mai ma masturbez cam 1 data pe săptămâna, ejaculez un lichid incolor dar gelatinos, eu cred ca este sperma nedezvoltata, voi ce credeți? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Marvinmiau a răspuns:

E lichid preejaculator, nu are legatura cy sperma pentru ca nu contine spermatoxoizi deci nu e sperma nedezvoltata cum cred unii, e perfect normal varsta ta

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este sperma, pentru ca esti mult prea mic si inca nu s-a format.
Normal, sperma are nevoi de 10 zile ca sa se formeze, ori tu esti inca la varsta la care organele sexuale abia acum incep sa se dezvolte.