| xGigel a întrebat:

Am si eu 2 intrebari:

1. De ce cand ma masturbez imi iese un lichid incolor din penis, si ce`i acel lichid.

2. De ce dupa ce ejaculez peste 10-15 minute imi iese un lichid incolor din penis?

Răspuns Câştigător
| ana1500 a răspuns:

1. sperma
2. cred ca sunt tot niste resturi de sperma probabil

4 răspunsuri:
| Azre a răspuns:

E grav nu te mai masturba astea sunt consecințele masturbării laughing

| grab a răspuns:

Lichidul sau picaturile placerii.
sunt normale, au rol de lubrifiere.

| PaIn08 a răspuns:

Bai proasta. Inainte sa te masturbezi. Intreab-o pe maicata cum se numeste acel lichid... Si dupa dai drumu. NU sa vii la noi sa te faci de ras ca nu stii ce este aia SPERMA! Bye Bye

| Zeppelyn a răspuns:

Cred ca cel incolor e un fel de lubrifiantlaughing