| Patry14 a întrebat:

Am 14 ani si am facut-o cu prietenul meu de 18 ani. Stiu ca ma iubeste dar am devenit foarte posesiva si nervoasa. De la ce? Ma puteti ajuta va rog cu un sfat?

33 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Probabi; te-ai asteptat la foarte mult si nu ajungi la orgasm, si nu te descarci nervos.
Trebuia sa faceti Petting cateva luni inainte de sex...
Sexul nu e ciocolata sa placa imediat!
Traseele nervoase dintre creier si vagin nu sunt mature, sa te mangaie si sarute mult, pana te exciti si umezesti, si abia apoi sa intre.
Success!

| ania a răspuns:

Te mustră conștiința care îți spune că nu e bine ce ai făcut.Ai fi mai fericită dacă ai face sex numai după căsătorie.Sexul fără mustrări de conștiință după și fără frica de sarcini nedorite, boli venerice, cu o persoană care e dedicată să rămână alături de tine la bine și la rău, să/și asume răspunderea de a forma o familei, e mult mai plăcut.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru ania):

Ea e doar o copila prosta si naiva, ala a fost smecher. De ce? simplu ia tras-o si a plecat, a trecuto pe lista vor mai fi si altele. Asa se intampla copile naive si credule, auzi la ele "ma iubeste" hai ma lasi cu faze de astea. Asta pot sa spun la orice fata dar na depinde daca pune botul, ce poti sa ii ceri.

E PANARAMA de mica de la 14 ani, NE-AM dus DRACULUI de tot.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru ania):

Sincer mi-e mila de ea, daca a profitat de ea vor mai profita si altii (ca de obicei asa se intampla) si saraca de ea se va invata asa si va ajunge sa faca autostopul pe DN1 ridicand fustita (cunosc cazuri). Ala la 18 ani e mai mare ca ea si smecher a vazut ca e proasta, naiva si credula si i-a tras-o ca sa isi traiasca viata la maxim dar si prost nu a realizat ca se culca cu un copil de 14 ani (il manaca puscaria cu legea nu te joci), cred ca copila aia nici buletinul nu il are facut ca deja e sparta.
Cand va creste e posibil sa nu o mai ia nimeni s-au ea nu isi va mai cauta pe nimeni pentru ca ea deja a gustat dintr-un barbat si va ajunge sa traiasca singura pentru ca isi va pierde increderea in barbati.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru ania):

In Romania fetele sunt curve de mici 12-13-14-15 ani si sunt sparte, nu le va mai lua nimeni, nu zic sa na-i experienta dar si invidia barbatului e mare stiind ca au mai fost si altii la curul tau asa ca iubirea dispare.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru ania):

Prost e ala care le mai ia asa cum sunt ele in ziua de azi. Sti vorba aia "ce se naste din pisica soareci mananca". Eu sincer nu accept specimene de astea.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru ania):

Semnele sfarsitului sunt aproape.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru ania):

Auzi "cu o persoană care e dedicată să rămână alături de tine la bine și la rău, să/și asume răspunderea de a forma o familei, e mult mai plăcut." in ziua de azi nu ii mai interesaza de asta acum e doar prostie si iar prostie. AICI nu mai e viitor.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru ania):

Mai erau niste destepti pe Realitatea care spuneau "Romania nu merge intr-o directie buna" pai DA asta e clar dovada Tpu.ro si tara.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru ania):

Daca afla tacsu ca sa haladit curva de la 13-14 ani o omora in bataie s-au o da afara din casa. (ca de obicei asa se intampla)

| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu-i dragoste, este viol si pedofilife iar baiatul risca sa faca 10 ani de puscarie, pentru acest lucru.
Este chestie de timp pana vor afla parintii tai si totul se va termina si cu gelozia si posesivitatea si cu baiatul.

| Emilian65 a răspuns:

Esti posesiva si nervoasa pentru ca el nu te mai iubeste cum asa ai vrea tu.

| Donsavas a răspuns:

Pentru ca esti un copil care se "joaca" de a adultul cu un alt adult inconștient sau nepasator. Tu la vârsta ta ar trebui să discuți despre o pasiune, nu pasiunea sa fie un băiat sau sexul.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ai fost fraiera el tocmai te-a trecut pe lista, nu te iubeste el a vrut doar sex o gaura ca sa isi lase samanta si atat, ai fost o distractie pentru el si atat. Te va lasa cat de curand mai ales ca a obtinut ce a vrut.

Cand o sa stea cu tine 30 de ani si la bine si la greu, la saracie si la bogatie si nu te va lasa pentru alta atunci vei simti ca te-a iubit, pricepi acum exact cum spune Iisus.

Asta e ai fost o distractie si atat. Tu ai doar 14 ani esti un copil el e major si a profitat de tine vazand ca esti proasta.
La faza asta el a fost smecher. De ce? simplu pentru ca ti-a tras-o.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Prost e ala care iubeste nu care lasa sa stii si tu fetito.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sti fata si eu te iubesc. Ce chestie? m-am indragostit de tine chiar acum https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc cand esti proasta platesti.

| ancaval a răspuns:

Te iubește?

Când o să stea cu tine 40 de ani, bolnavă și fără bani, atunci poți să vorbești de iubire!

NU trebuia să faci așa ceva. Și dacă ai făcut, nu mai e cale de întoarcere, dar să NU mai faci așa ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ancaval):

Păi nu prea merita s-o iubească având în vedere că el daca ar fi la 40 fara bani și bolnav nu s-ar mai uita la el nici dracu.
Are 14 ani, la ce te aștepți? Pune la suflet după șmecheri de 18, că cei de vârsta ei nu-s buni.

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

Și ce dacă are 14 ani?
Și eu am avut 14 ani, dar aveam și părinți, care nu mă lăsau să fac de capul meu. Ajungea să zică o dată, că am și înțeles.
Eee, dar părinții ăștia mai tineri îi lasă pe prunci să facă ce vor ei. Nu știu cât e de bine. Copilul trebuie instruit de mic, părerea mea.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru ancaval):

"Copilul trebuie instruit de mic, părerea mea." ai perfecta dreptate nu te contrazic dar cum parintii sunt ocupati cu munca si altele nu mai au timp sa supraveheze copilul s-au sa ii spuna ce e bine si ce e rau asa ca o data si o data se intampla. Stresul din ziua de azi si munca multa si banii putini ne termina psihic incat multi nu mai stau sa se ocupe de copii lor.
Parintii ii lasa sa faca ce vor pentru ca nici ei nu au prea multa minte sunt si specimene de astea.

| ancaval a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Bine că au avut timp să-l facă.
Și bunicii, ce fac? Eu am fost crescută de bunici și părinții erau la muncă. Ce atâta stres?

Aaa, sunt nurori care NU acceptă să intervină soacra. Greșeală mare. Bunica ajută foarte mult într-o casă.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru ancaval):

"Și bunicii, ce fac? Eu am fost crescută de bunici și părinții erau la muncă. Ce atâta stres?"
Si bunicii astia te mai educa dar sa nu uitam ca si ei au o varsta se ocupa de tine dar pana la un anumit punct pentru ca nici ei nu mai pot au totusi o varsta. O vorba buna ajuta mult acolo unde mintea e tanara si ingusta.
Uite inca din copilarie iti dai seama daca copilul tau e istet s-au nu si asta dupa comportament. Acum asta e la 14 ani a experimentat ceva nou exact ca o femeie de 23 de ani.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru ancaval):

Daca i-a placut pu+la de mica e clara treaba, tara nu merge intr-o directie buna de loc.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru ancaval):

Parca nu putea sa mai astepte pana la 17-18 ani fix acum la 14 ani a trebuit sa guste. E o tara cu o populatie needucata la ce poti sa te astepti de la oameni.

| ancaval a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Și tocmai amu ți-ai dat seama că, țara, nu merge într-o direcție bună?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru ancaval):

O! nu de mult mi-am dar seama de vreo cativa ani.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru ancaval):

Uite, eu propun asa sa lasam lucruriile se decurga normal de la sine exact cum scrie in Biblie, oamenii in general sunt prosti (exceptie tu) iar Dumnezeu ii va aranja pe fiecare in parte.

| Ely1234567 a răspuns:

Prietenul asta al tau o poate păți grav daca afla părinți tai pentru că ești minora dar na asta e

| saresipiper a răspuns:

Nu cred ca e adevarat, pare troll...in fine
Daca vrei sa nu mai innebunesti de ciuda, fii desteapta si fa certificat la med legala, da-l la politie pe tip si atunci n-o sa mai plangi, va fi doar al tau cand mergi in vizita sa il vezi la parnaie.

| AlexBanana123 a răspuns:

10minute de placere, 7 ani grei de pușcărie laughing

| Mariamaimuta a răspuns:

I ati un supozitor poate ti trece, mie mi-a mers