| Lisa123asd a întrebat:

Am 14 ani și când îmi fac degetica nu simt nimic
De ce?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca libidoul tau se este mult prea mic, putin evident si din acest notiv se manifesta intr-o foarte mica masura ceea ce reduce pana la disparitie orice senzatie de placere si satisfactie care ar putea rezulta prin masturbare. Incearca si alta pozitie, alta tehnica sau sa folosesti alte obiecte si in acelasi timp cu masturbarea sa existe si o metoda de excitare vizuala si/sau audiovizuala. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Probabil abia ai început. E normal - încă nu știi ce și cum să faci. Citește informații pe un site tip WIKIPEDIA.
Folosește lubrifiant din belșug și nu introduce (încă) nimic în vagin - mângâie-ți doar clitorisul, dar fără a apăsa direct pe el prea tare. O să te prinzi repede care sunt mișcările ce aduc plăcerea mult dorită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu simti nimic de ce mai faci?