| xXx_6498 a întrebat:

Am 14 ani si debia astept sa fac sexxxlaughing VOI NU?

Răspuns Câştigător
| AmateurJerk a răspuns:

Eu am 345 de ani și abia aștept să-ți dea cineva un răspuns să taci din gură. TU NU?

60 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fa ce vrei dupa aia sa nu iti para rau ca ai inceput prea devreme. Eu viata o petrec la singuratate

| Libelle a răspuns:

Ba da 2-3 care au recunoscut doar. din 27 de raspunsuri...pe pariu ca 23 ar trebui sa fie cu da? da toti cu criticatu.

| Razvan a răspuns:

A? Nu chiarthinking
Bafta la sexare si ai grija sa nu uiti de prezervativewinking

| AnonimA a răspuns:

straight faceno

| shtephie a răspuns:

Unii au mai mult, sa stii si nu's curiosi...asa ca tine...

| User a răspuns:

Vezi c-a aparut Barbie 2. 0.

| Pho3nix a răspuns:

Serios?! Fugi si te impusca!

| cristi202 a răspuns:

Mai asteapta. Altfel intri la corupere de minori (sau bagi pe cineva in chestia asta).
Si cu cine vrei, de abia astepti?

| andreea_9470 a răspuns:

Si ce mai astepti?laughinglaughing

| viatadecacatt a răspuns:

Bravo tie asteptare placutalaughing

| pwp a răspuns:

Saracul TPU...cum a ajuns.

Răspuns utilizator avertizat
| RobertClaudiu a răspuns:

Ba dah dude da stai ca de abia acum tiseformeaza hormonii ce draqwinking

| cristianorudi7 a răspuns:

Măta nu?

| Instinkt a răspuns:

Recomand dreapta sau stanga! Cele mai bune solutii recomand si scuipathappy

| traficanta a răspuns:

Bravo bravorolling on the floor si eu tot la fel laughing)

| LNK a răspuns:

Auzi, da voi obsedatii vad ca va inmultiti ca ciupercile dupa ploaie.
Alt site unde sa-ti bati joc n-ai mai gasit? Hai du-te si cauta altul, ca Gugalu` e mare iar tu aberezi prea mult.
Pai daca nu mai poti de nerabdare, ce sa-ti zic : noroc si la... mai mare. laughing

| cristiano9 a răspuns:

Bai puta, daca vz o femeie dezbracata incepi sa plangi sh strigi dupa ajutor, crede'mawinking asa ca baga abdome.

| alexH a răspuns:

Sa mori tuuu?

| Seniorithabebi a răspuns:

Pai, majoritatea vor sa faca la varste mici... asa ca si eu as vrea sa fac la 15 ani.

| Annitu a răspuns:

Parca ma vad in oglindarolling on the floor

| marya a răspuns:

Cred ca sti ce vei ajunge la 17 ani...

| DayByDay a răspuns:

Bravo, asteapta cat vrei!

| Sconcsiş a răspuns:

Uite bunicule eu m-am imperechiat si e naspa. Te asigur!

| EvangelineDS a răspuns:

Ai innebunit sau esti de pe marte?

| Muceas a răspuns:

Du-te cauta un hidrant si DAI INAINTE CU TUPEU... Poti sa folosesti si un stalp, sau teava de gaz de la masina. Mai apasa pe ambreaj din cand in candwinking. Domne ce intrebari :-s

| Shift a răspuns:

Ai 14 ani, tocmai ai venit de la scoala si te-ai gandit sa pui o intrebare stupida pe TPU inainte sa incepi sa-ti faci temele.
Eu am 14 ani, tocmai ce-am venit de la scoala si m-am gandit sa rad putin de oameni obsedati ca tine inainte sa incep sa-mi fac temele.
Misto, nu? smug

| AngelSpeed a răspuns:

tongue eu m-am dezvirginat inaintea ta laughing

| AngelSpeed a răspuns:

Asa o fata cred ca ar vrea toti :> http://www.youtube.com/watch?v=Mxlne4YDow4 =))