| Bianca_papusha a întrebat:

Ceauuu dragilor! Cum este din nou la scoala? Mie mi se pare foarte naspa.vaii bine era in vacanta, debia astept vara

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Ciao ceaw
fain ca ma distrez cu colegii, naspa ca profii is rai si nesimtiti si comenteaza laughing
si eu astept vacanta de vara laughing

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.hmmm...deocamdata nu sunt asa de multumita.Trebuie sa cumpar manualele, profii s-au schimbat toti:-

| Eff a răspuns:

Hmm... mie una imi era dor sa ma bufneasca rasul in mujlocul orei, sa fac misto de profu de fizica, sa ies in curte in pauze...
Momentan e bine... mai naspa cand vin cele 188 de mii de teze

| maryyyaaa a răspuns:

Sincerlaughing imi vreau libertatea inapoisad

| alissu a răspuns:

Foarte greu! Si eu abia astept :X dar daca nu ar fi scoala ce am face? asa ca mai bine tac si inghit pana vine vara viitoare laughing si oricum aceasta am irosito fara rost si uite ca acum regret.