| cory98 a întrebat:

Am 14 ani si inca nu mi.a venit ciclu dar nu asta ma ingrijoreaza ci uneori simt ca o apasare (nu stiu cum sa ma exprim )jos la p. ce poate fii? si imi curge o chestie alba mereu si lipicioasa

5 răspunsuri:
| AndRa7 a răspuns:

Este ceva absolut normal, deci nu-ti fa probleme, nu te gandi la asta, nu te stresa ca stresul ingrasa si cu toate stim ca ne dorim o silueta de invidiat laughing big grin incurand iti va veni, deci cum ziceam nu te ingrijora big grinwinking

| coconutlover a răspuns:

Spala-te.

| kissforme a răspuns:

Buna! NU-ti face griji. Este bine ca iti curge secretie.Asta inseamna ca in curand o sa-ti vina asa ca nu-ti mai fa griji.

| kissforme a răspuns:

Nu-ti face griji.Este foarte bine ca iti curge secretie asta inseamna ca in curand o sa-ti vina.Asa ca nu-ti mai fa griji. Sper ca te-am ajutat.

| Crisu3 a răspuns:

Nu-i problema, e ceva normal! Deci poti sta linistita... Oricum, mai bine sa nu-ti vina.E mult mai bine, crede-ma! Asa eram si eu anul trecut si acum ma gandesc ca era mai binelaughing