| Shakty a întrebat:

Am 14 ani si jumatate, 50 kg si 1.60 inaltime. Dimensiunea penisului este de numai 12-13 cm si 11-12 grosime. As vrea sa imi incep viata sexuala dar mi-e teama ca nu o sa iasa cum trebuie cu doar 13 cm sad. Da stiu, se foloseste si creierul nu numai penisul, dar... Ce lungime ar trebui sa aiba la 14 ani si cam cat mai creste pana pe la 15-16 ani? Am un coleg mai mic decat mine cu un an, dar este mai inalt care il are de 15.5 cm straight face.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea medie a penisului in cazul barbatilor adulti de rasa caucaziana (alba) este cuprinsa in intervalul de 14-16 cm. Dimensiunea medie a penisului barbatilor adulti romani este de doar 12, 73 cm, adica mai mic decat al tau si cu toate astea cu totii se declara "zmei" in pat. Un citat dintr-un studiu releva faptul ca : "Întrebarea arzatoare „care este dimensiunea normala a unui penis?" are acum un raspuns stiintific: 13.12 cm lungime in erectie si o circumferinta de 11. 66cm, masurata la baza penisului, potrivit unei analize a mai mult de 15.000 de penisuri din întreaga lume. Studiul este publicat in BJU International Journal of Urology."http://medlive.hotnews.ro/......ului.html. sau :http://www.buzznews.ro/......ri-studiu/ Daca vei citi sistudia tabelul sper ca vei intelege tot ce as fi spus in continuare. Este OK asa cum il ai.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Fiecare are ce i-a dat mama natura.

| ywar a răspuns:

Du-te si fa sex cu cartea de gramatica sau cu cea de matematica!

| Ottakringer a răspuns:

Serios.Voi alta treaba nu aveti decat sa va masurati penisul? Sunteti penibili ba! Du-te cu incredere la fata, nu sta cu gandul la marime ca nu rezolvi nimic. Marimea nu te ajuta la nimic daca nu stii sa il folosesti si sa te porti cu o fata in timpul partidei de amor! Bafta