| anonim123_2403 a întrebat:

am 23 de ani si mi-am inceput viata sexuala de 5 luni, pana acum m-au refuzat 4 fete din cauza marimii penisului; penisul meu are 10 cm in erectie;
ce credeti ca as putea sa fac in legatura cu marimea, pentru a-mi creste penisul? (lungime, grosime)
va rog seriozitate!
multumesc ( dar fundita )

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu zic sa te multumesti cu ce ti-a dat Dumnezeu!

Asta esti tu si n-ai de ce sa cauti sa te schimbi!

| Zenithf a răspuns:

E o prostie. Stii unde ai gresit tu? Acolo cand ai cautat sa ai relatii cu niste stoarfe. Gasaste-ti o iubita adevarata, careia sa-i placa de tine pentru cum esti tu, nu pentru dimensiunea organului tau genital. Grija sa-ti faci doar daca nu o poti satisface la pat, dar si in privinta asta multe se rezolva cu experienta.
O ultima recomandare, nu uita de Dumnezeu.
Domnul fie cu tine.

| Ирина19 a răspuns:

Nu stiu daca e adevarat, da un prieten mi-a zis ca pentru a se mari sau a se face mai gros trebuie sa papi cit mai multa brinza si smintina

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Du-te`n china big grin Ai sa fii zeul sexului big grin

| BOGDAN a răspuns:

Nu e mult dar e de ajuns

| BOGDAN a răspuns:

Fa-ti marire dar costa

| DeadlyJokes a răspuns:

O legi de o greutate de 10 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa mai tai din ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai apucate sa faci treaba cu limbuta atunci nu o sa te mai refuze nicio fata iti garantez

| maXimilianX a răspuns:

Prelungeste-o cu o teava.

| anonim123_2403 explică:

Mda, alt copil inapt.
mai bine dai logout sau si mai bine indrepti si tu putin aici ca nu te doare gura, doar scrii cu tastatura : _)_