| caiiiiiiiii12132141cfai123 a întrebat:

Am 14 ani si pana acum nu puteam sa imi decalotez penisul iar acum pot dar nu cand este in erectie.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Fa exercitii de decalotare si totul va fi ok.

| corbulalbrosu a răspuns:

In acest caz este indicat sa incerci sa-ti intinzi zilnic deschiderea preputiunul cu ajutorul a 2 degete pana ce apare senzatia de durere. Repeti acest procedeu cat mai des si cat mai mult timp si vei reusi ca in decurrs de cateva sapatamani/luni sa largesti deschiderea preputiului atat de mult incat sa poti decalota cu usurinta penisu in stare erecta. Succes! Spor la munca!