| 180817 a întrebat:

Buna,am 19 ani si inca sunt virgin.Pot sa decalotez complet penisul cu usurinta si in stare flasca si in erectie, insa cand ejaculez retrag mai greu preputul pana "ma termin".Sa fie o problema?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Deschiderea preputiului se va largi din ce in ce mai mult in cazul in care iti vei decalota zilnic glandul pentru a-ti igieniza penisul. In concluzie se poate afirma ca nu este cazul sa fii ingrijorat. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti faci probleme in acest caz, se va rezolva si asta dupa primul act sexual.
Nu uita sa folosesti prezervativul, fiindca vei sangera un picut si sansele sa iei o infectie sau boala cu transmitere sexuala, sunt f mari.

| DoruLuGaboaie a răspuns:

Baga steroizi si nu mai ai probleme acolo jos

| 180817 explică:

Tin sa mentionez ca am fost si la probele medicale la politie unde m-au pus sa decalotez insa nu mi-a spus ca ar fi vreo problema