| Lulyou123a a întrebat:

Pana acum nu puteam sa decalotez complet penisul. Astazi cand am incercat mai era foarte putin sa fac o decalotare completa, numai ca m-am speriat.Pot sa incerc din nou, patesc ceva?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Patesti... iti sare de acolo si fuge.

Ce sa pateti? Nu patesti nimic, este ceva normal. Probabil esti inca mic si "nou" in aceste lucruri. Si o sa se mai schimbe lucruri la tine de-a lungul timpului.

| Emilian65 a răspuns:

Unge capul penisului cu o alifie de galbenele si continua sa decalotezi penisul. Vei observa ca decalotarea va fi usoara si fara dureri.