| anonimus427 a întrebat:

Am 15 ani si nu m-am putut dezvirgina cand am facut-o prima oara.E ceva de rau sau poate e din cauza stresului? dau funda ..va rog explicati-mi

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E din cauza varstei. corpul tau incearca sa iti zica ca nu esti pregatita... poate il asculti

| Azµre a răspuns (pentru suntserios):

Se dă în fund și tot nu stă cuminte...

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru suntserios):

E baiat bai nenelaughing

| ywar a răspuns:

La 15 ani dezvirgineaza-te cu cartea de matematica, manualul de romana sau atlasul geografic. Lasati descoperirea istoriei romantate a amorului pentru mai tarziu.

| Alcyon a răspuns:

In primul rand, esti baiat sau fata? In al doilea rand, cred ca ar trebui sa lasi aceste activitati pentru mai tarziu. Numarul adolescentilor ce se trezesc cu bebelusi, e urias in Romania. La varsta asta trebuie sa inveti, sa-ti faci o meserie si pe urma...o sa ai tot timpul pentru aventuri. Ce-ti trebuie sa te legi la cap cand nu te doare?

| LineGuide a răspuns:

First of all, ce legatura are varsta cu faptul ca nu te-ai putut dezvirgina, si mai ales ce dracu cauta stresul in actul sexual? Daca erai nepregatita puteai sa mai astepti, dar sunt sigur ca astea doua motivatii nu sunt destuld e valide incat sa-ti fi redus sansele de a te dezvirgina.
Mult noroc!

| Malinutza99 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa o faci pentru prima oara atunci cand esti cu adevarat pregatit|a. Nu trebuie sa te lasi constrans|a de iubitul sau iubita ta daca iti spune ca se desparte de tine daca nu faceti sex. Se spune ca prima oara e ceva special, asa ca... fa acest pas cu persoana potrivita. Succes!

| diaadb a răspuns:

Nu e bine la 15 ani... de ce nu mai astepti? inca esti mic, esti fraged si nu esti pregatit. Ma rog daca tu asta vrei sa faci, nu te tine nimeni mdar. si nu trebuie sa fii stresat.

| nnnnnmn a răspuns:

Fata/baiat?