| bycurious a întrebat:

Am 15 ani si sunt baiat, si as vrea sa incerc sa fac sex tot cu un baiat.Ce trebuie sa fac si cum?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce te determina sa vrei sa incerci asta?

| corbulalbrosu a răspuns:

Prima data trebuie sa-l gasesti pe cel care are si el o astfel de orientarea sexuala si o dorinta similara cu a ta. Sexul poate fi oral, anal sau sa se practice ambele forme. Capacitatea ta de convingerea va avea o importanta covarsitoare in demesul tau de a reusi sa-ti realizezi cu succes un astfel de vis/dorinta de-a ta. Bafta!

| Emilian65 a răspuns:

Sa te lasi de sportul acesta.

| presus a răspuns:

Trebuie sa consulti un psiholog. Alte intrebari?

| BuffaloxD a răspuns:

Eu zic sa începi mai întâi cu o fata, dacă chiar îți dorești sa faci sex, odată cu trecerea anilor îți vei da seama dacă îți dorești cu adevărat sa faci asta, iar dacă chiar așa e, vei găsi și un băiat.

| Luckydagger a răspuns:

Este foarte bine sa nu te panichezi, asta nu inseamna ca esti GAY, este curiozitate
Cel mai probabil poti gasi o persoana LGBT cu care ai relatii, sau daca ai un prieten de *FOARTE* bun il poti intreba daca este de acord.(Probabil si el se simte putin confuz si curios)

| Mandrubogdanelceapafina a răspuns:

Ar trebui sa faci l*ba