| wtxwhdxifdjebdd a întrebat:

Sall TPU,maine avem un joc la clasa. Unul in care trebuie sa-i oferim un cadoul unui coleg, dar nu stim cine-i.Doar daca-i baiat sau fata.Ei bine, la mine s-a nimerit baiat.Ce-ar trebui sa iau? Pe cadou trebuie minim 30 de lei si n-as vrea sa dau ma mult, poate dau vreo 100 pentru un coleg pe care nu il suport sub nici o forma.Multumesc anticipatwinking.

Răspuns Câştigător
| roxy585 a răspuns:

Ai pute sa ii iei :
1.un joc(mini biliard, poker, remi, etc)
2.un tricou cu un anumit desen(miki mouse, donald dack, etc)
3.o minge
4.un stilou (daca ii place sa scrie)
Fundabig grin

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru roxy585):

Ideea cu minibiliardul a fost PERFECTA! Sper sa primesc si eu un cadou pe masura.Totusi,nu stiu cum se face ca 3 ANI LA RAND, la tragere la sort, s-a nimerit sa primesc de fiecare data cadou de la acelasi coleg.Bizaaar...

18 răspunsuri:
| titisan70 a răspuns:

Ia-i o revista play-boy, sigur ii va placea.

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru titisan70):

Cred si eu laughing, dar dirigai nu-i va placea.Rezolv eu.Ii iau o revista cu barbati laughing si tace laughing.

| LolaLollita a răspuns:

Manusi+fular mi se pare cel mai potrivithappy

| Halmarion a răspuns (pentru LolaLollita):

Sa stii ca nu e o idee reawinking

| LolaLollita a răspuns (pentru Halmarion):

Parei e iarna, le va folosi sigur. Nici nu stie cine e, doar ca e un baiat. E un cadou ce merge pentru oricine. big grin

| stoica1 a răspuns:

Un fular. Mie mi se pare ca ese cel mai bun cadou.

| deya100 a răspuns:

Paii nu stiu...Depinde ce ii plke si lui!
Eu iti sugerez sa ii iei:
-o carte ( daca este pasionat)
-un DvD cu un film pe el sau unul cu jocuri.

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru deya100):

Daca ai sti ce admiratie e in clasa la mine pentru carti de mult n-ai mai fi scris acel cuvant laughing.2 repetenti la ora actuala, ramasi 2 ani...record national, cred eu.

| Halmarion a răspuns:

Ii poti cumpara o jucarie de plus! big grin
Una mare si ieftina big grin(toata lumea castiga tu pari de treaba si ala care primeste e fericit)

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru Halmarion):

Sa ii iau un ursulet sau un unicorn laughing?

| Halmarion a răspuns (pentru wtxwhdxifdjebdd):

Ursulet zic euwinking

| HappyEyes a răspuns:

Depinde câți ani are. Dar știu că băieților le mai plac Lego-urile!

| roxy585 a răspuns:

PTI sa ii iei :
1.un tricou cu un anumit desen
2.un stilou
3.o carte
4.o minge
5.un joc
6.un DVD cu filmul lui preferet
Fundabig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| AndutzzaAnduu a răspuns (pentru roxy585):

Deci să-mi bag tu ai scris toate răspunsurile de mai sus.
Ce fundă să-ţi dea? rolling on the floor))

| Yoocrazyfuck a răspuns:

Si trebuie sa fac cadou unui baiat, i-am cumparat un STR8winking

| CosminxD a răspuns:

Buna in 30 de lei ii poti lua un tricou sau o esarfa (fular), desigur daca poarta si o ciocolata sau ceva dulce.