| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si ma masturbez de 3-4 ori pe saptamana. Este vreo problema? Poate sa imi influenteze cresterea in greutate? Sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| Kiwibibilă a răspuns:

Nu, masturbarea nu iti face niciun rau. Ba chiar bine.

| Boss491 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Nu iti face bine, ba chiar rau. Este un pacat plus ca distruge corpul daca o faci prea des!

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, iti poate influenta cresterea in greutate.

| kandaraki a răspuns:

Da, influenteaza cresterea ta in greutate.
vei ramane pe viata un picit mic mic si prost daca te vei mai masturba!

| Boss491 a răspuns:

Eu zic sa te lasi de masturbare pentru ca este un pacat! Vei avea probleme cu corpul daca o vei mai face prea des (pierderi de memorie, probleme de vedere etc.), si din cate am auzit, masturbarea te face mai slab.