| Mynameiz a întrebat:

Am 16 ani si penisul de 14cm, va mai creste?

6 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Daca-l uzi la timp, da?

| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar si cu riscul de a te intrista, trebuie sa afli adevarul. Conform tuturor studiilor stiintifice si medicale s-a ajuns la a se constata faptul ca dezvoltarea si cresterea penisului barbatilor se definitiveaza in jurul varstei de circa 16 ani. In concluzie cel mai probabil va trebui sa te multumesti cu ceea ce esti inzestrat in acest moment. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, cu siguranta va mai creste.

| lpavel a răspuns:

Dap! Dar maxim 1 cm dar nu-ti face griji e de marime medie! happy Ce zici de cei care o au de 11-12 cm si sunt maturi big grin

| domnuleu23 a răspuns:

Ia o drojdie, pune pe ea si asteapta la caldura juma de ora si o sa creasca.

| BufnitzăMagică a răspuns:

Eu la 11 am 9cm nu stiu de tine intrab-o pe mama ta ca poate stiewinking,
cred ca a testat la toate varstele