| laila2 a întrebat:

Am 16 si ma intilnesc cu un baiat de 2 ani la noi relatiile sunt foarte serioase ...si oare merita sa fac dragoste la virsta aceasta?

Răspuns Câştigător
| luly16 a răspuns:

Normal ca nu/ce esti o curva ca sa faci asa ceva sau ce?

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

BUna,depinde cat de pregatita esti fizic si psihic,nu trebuie sa precipitezi lucrurile,atunci cand simti tu ca e momentul potrivit,atunci fa-o, sa nu ajungi sa regreti.
Totusi, din moment ce ai 2 ani cu acel baiat si relatia e serioasa, banuiesc ca vrea si el ceva mai mult, ca orice baiat de altfel.Si trebuie sa te gandesti si la nevoile si dorintele lui, dar si la ceea ce iti doresti tu cu adevarat, sa nu lasi pe nimeni sa te influienteze gresit.
La 16 ani nu mi se pare nici foarte devreme, nici tarziu, eu la 16 ani jumate mi-am inceput viata sexuala si m-am simtit pregatita.Acum am 18 ani si nu regret pasul facut,prietenul meu a meritat sa o fac cu el pentru ca m-a iubit si ma iubeste,eu la fel,suntem in continuare impreuna...
Ai grija ce decizie iei,daca poti avea incredere in prietenul tau si simti ca e perechea potrivita pentru tine, fa-o, daca nu mai asteapta.

| mgtow a răspuns:

Nu pentru ca esti minora.

| ColaCola a răspuns:

Mai,eu zic ca atata timp cat exista ceva intre voi si sunteti siguri de ceea ce simtiti, eu zic sa o faci daca iti doresti cu adevarat asta.Totusi,2 ani nu e asa, ca 2 zile. Daca esti sigura ca asta vrei cu adevarat, fa-o dar ai grija la protectie.:*:*

| saby26 a răspuns:

Nu te pripi sa nu-ti para rau.trebuie sa fii sigura de sentimentele tale.d.pd.v ginecologic nu esti prea mica sa-ti incepi viata sexuala chiar este o varsta optima. daca tu il iubesti si nu esti fortata de el sa faci acest lucru faaaaaaaaaaaaaooooooooooooooo... funda

| nimiiiiiic a răspuns:

Zic doar Nu. gandeste-te bine tongue

| Merry24 a răspuns:

Da felicitari dar exista o problema ca el este baiat si nu te asteapta sa faci 18 ani ca sa o face-ti.Desi varsta te impiedica s-o faci si unele fete ti-ar spune fa-o fata ki super sfatul meu e sa pui piciorul in prag ca un test si sa-i spui asa: uite eu nu-s pregatita sa ma culc cu tine ai de gand sa mai astepti macar sa fac 17 ani sau vrei sa ne despartim? si vezi cum reactioneaza...bafta.Eu am facut pasul la 20 de ani dar tu faci cum crezi

| maryanaa a răspuns:

Buna! eu aveam 16 ani jumate cand am facut desi trebuia sa mai astept! uh nu trebuie sa faci cand iti spune alta persoana faci cand esti pregatita si sigura ca acel baiat merita! tu decizi daca vrei sa faci!

| SexyAnon a răspuns:

Eu ştii ce zic?
Să înveţi puţină gramatică şi după să te fuţi.
Ce zici?

| Haios a răspuns:

Nu merita sa faci sex de la varsta aceasta.

| Emma_6948 a răspuns:

Pai pe la varsta asta incep''poftele''laughing nu e pe vrute: vine pofta si te intreaba... nu e asa politicoasa... daca te simti preg fa-obig grin bafta