| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU! Am si eu o intrebare:daca prietenul este obsedat de jocurile video oare merita sa ma mai intilnesc cu el?

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Depinde de tine daca-l iubesti sau tii la el trebuie sa-l faci sa se lase de jocuri sau sa o lase mai usor cu jocurile si sa iti dea mai multa atentie... daca nu tii la el lasa-l laughing

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ma faci sa mor de ras, il fac sa 'para mai mic de varsta' 1999 de la numele tau nu e data de nastere puisor? Ce vrei, ca prietenu tau sa arate de 25 de ani? Sunteti doar niste copii,e normal sa se joace. Uite,stiu cum sa il scoti din 'problema asta' de ce nu ii propui sa renunte la jocuri, si sa se joace cu tine big grinsau eventual propune-i sa se duca in un club de striptis, sa vezi cum lasa jocurile laughing in loc sa fi multumita ca sta in casa, si nu umbla dupa fustite, tu vrei cam multe laughing

| roxanaiasmina202 a răspuns:

Daca-l iubesti da daca nu scapa de el!

| anonim_4396 explică (pentru roxanaiasmina202):

Asta-i si problema, draga, il plac dar jocurile il face sa para mai mic da virsta.

| Amalya88 a răspuns:

Normal! Incearca sa-l intelegi! Si eu am un prieten la fel, e la 12.000 km distanta si suntem impreuna de 2 ani si nu m-a inselat. Incerca sa-l faci sa se simta bine in prezenta ta, si gaseste si tu jocuri video care iti plac;*

| anonim_4396 explică (pentru Amalya88):

Daca sincer nu-mi prea plac jocurile video