| iAngel a întrebat:

Am 17 ani, prietena mea la fel, si astazi am stat doar cu ea, nu am mai vazut-o de mult timp, si maine incepea liceul si la liceu se fereste de profesori si nu se poate comporta cu mine cum se comporta cand suntem doar noi doi, si am vorbit incontinuu despre sex. ca o sa ajungem sa facem sex (amandoi suntem virgini) si. cum ar trebui sa fiu. vreau sa spun ca sunt mai timid, pana nu mi-a spus ea sa ii pun mana pe fund si pe tate, eu nu am facut-o. stiu ca trebuie sa fim excitati prima data(ne excitam repede si ne simtit super bine, ne place sa ne tachinam unul pe celalalt, ne simtim super bine) dar ce ar trebui facut in plus. cum sa fac sa ne dezbracam(sunt timid) ea nu mai este deloc timida cu mine(prima relatie pentru amandoi)la inceput era foarte timida si acum nu mai are nicio treaba, imi da palme peste fund, ma abordeaza cum vrea ea, nu ii este rusine sa faca nimic(astazi mi s-a sculat penisul si il am mare de 20cm, si a spus, pe ce m-am asezat asa tare imi cer scuze, si i-am spus ca pe telefon si cred ca si-a dat seama ca telefonul era pe birou.) deci ce ar trebui sa fac

2 răspunsuri:
| Mademoiselle a răspuns:

Eu zic ca totul vine de la sine! In pat sunteti doar voi 2 si nu mai conteaza nimic altceva! Ai spus ca va excitati, dupa care incepi tu sa o dezbraci pe ea te dezbraci si tu incet-incet big grin... Pe urma stii ce trebuie facut doar ai si tu o varsta, ai vazut atatea filme :X... Totul o sa vina de la sine! Succes :*

| mariusbaiatfinut a răspuns:

O laba.