| Jcudcj a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa cumpar (dau comanda) o jucarie sexuala( flashlight sau ceva din silicon) intrebarea mea este daca ma va intreba livratorul ceva sau daca imi puteti recomanda un site care sa nu ceara confirmare de varsta.
Va multumesc anticipat.
Pentru raspunsurile gen:"vezi-ti de scoala si lasa prostiile sau inca nu trebuie sa te gandesti la asa ceva la varsta ta" Dau raport!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu îți pasă curierului ce ai in colet. Exista și site uri cu livrare la easybox și scapi de orice interacțiune.

| RAY a răspuns:

Curierul nu stie ce transporta, acolo poate scrie anonim

| dullcat a răspuns:

Nu intreaba nimeni ce varsta ai si nici ce ai comandat.Dar cand faci astfel de lucruri iti asumi, fiindca scrie pe factura, care poate fi lipita pe colet, de exemplu.

| VoidEternal a răspuns:

Soluția e simpla. Livrare la easybox.

| Alexandru250201 a răspuns:

O intrebare, esti fata? laughing)