| Cuculescu a întrebat:

Salut! Am 16 ani si ma intrebam cum as putea da comanda de o jucarie sexuala fara sa ma intrebe ceva curierul sau sa imi ceara compania jucariei buletinul.
Stie cineva vreun site care sa sa ma lase sa cumpar fara sa ma intrebe varsta?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi-ti de scoala, măi Cuculeț. Vei avea timp toata viata, ca adult, sa te ocupi si de asa ceva.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ta nu ai nevoie de jucarii sexuale, ocupăte mă băiatule de scoală, lasa masturbarea sexul nu esti la varsta la care sa ai o femeie, mai asteapta 5 -6 ani, fă o facultate ia-ti un loc de munca bun, ce sa vada o fata la tine acum la 16 ani, ce i poti tu oferii unei fete/femei la 16 ani? Nimic.

| Lightdark a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Vb prostii un prieten de al meu mai mare are un penis mare cred că e foarte mare și are și succes la fete

| Lightdark a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Și are tot atât

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti cere nimeni nimic, nu te intreaba nimeni nimic.

| Jcudcj a răspuns (pentru suntserios):

Mersi mult pentru raspuns

| RAY a răspuns:

Nu te întreabă nimic că e închis în cutie și nu scrie ce produs e, e anonim

| Jcudcj a răspuns (pentru RAY):

Multumesc mult pentru raspuns

| dullcat a răspuns:

Buna.Jucariile sexuale le folosesti si le comanzi cate vrei atunci cand ai peste 18 ani. Daca nu esti in stare sa comanzi fara sa te simti stanjenit/a, sau ca un copil care intra in belele, atunci e clar ca nu trebuie sa le cumperi/apelezi la ele.Acelasi scenariu se aplica si la cei care sunt rusinati sa cumpere prezervative, insemnad ca nu sunt pregatiti de sex.Stiu ca nu asta voiai sa auzi, insa asta trebuie sa auzi, imi pare rau.

| Robert2526 a răspuns:

Se poate comanda la easybox, nu te intreaba nimeni nimic. Conditia este sa ai card.

| Sistemulxxl a răspuns:

Poate sa o cumpere mama ta si sa ti-o daruiasca de ziua ta. Pana atunci poti folosi vibratorul ei. Este in dormitor in sertarul noptierei.

| Jcudcj a răspuns (pentru Sistemulxxl):

Nu te-a bagat nimeni in seama las-o dracu pe mama in pace cu tot cu vibratorul ei?

| Sistemulxxl a răspuns (pentru Jcudcj):

Folosestei vibratorul sa vezi daca iti place.

| Jcudcj a răspuns (pentru Sistemulxxl):

Dăte in ***

| Sistemulxxl a răspuns (pentru Jcudcj):

Si eu la fel pentru tine!