| fanfactory a întrebat:

Am 17ani nu am facut niciodata sex. Relatiii nici atat cateodata cred ca nu are rost sa traiesc asa Singur ce sfaturi aveti ptr mn?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ciica nu are rost sa traiesti ca nu ai iubita n-am cuvinte ce sa spun,sunt uni orbi, paralizati, redardati mintal, oamenii cu bolii incurabile si totusi au o speranta tu le ai pe toate dar cica nu vezi de ce sa traiesti, adaua un anunt matrimonial pe net, fa sport, cauta si tu o fata pe net sau real

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu 100 lei poti sa faci sex jumatate de ora cu una la domiciliu dar mergi tu la ea si o sa fie bine sau astepti pana la 29 de ani nefutut cum a stat o cunostinta sperand ca isi va gasi o femeie si s-a enervat a pus mana pe bani si a plecat la bordel, nu oricine are parte de prietena si e normal sa apelezi la sex instantaneu doar femeile apeleaza la amanti fara sa recunoasca fapta.

| raMLesS a răspuns:

Păi numai fi timid şi mergi şi vorbeşte cu o fată, nu-i nimic dacă nu reuşeşti şi dacă vrei chiar aşa mult sex, ia-ţi nişte bani la tine şi mergi la prostituate.