| anonim_4396 a întrebat:

Am 18 ani facutzi in martie 2010.Si caut pe cineva cu care sa fac sexnu zic neaparat de voi dar de cineva care vrea si il cunoastetithinking Deci daca gasiti contactati-ma la id-ul: teodor_iswinking

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Imi pare rau, nu sunt pestele tauwinking

| Vizitiul a răspuns:

Aha, 18 ani, asta-i varsta biologica, dar cea psihologica care este?
Chiar nu inteleg lamentarea voastra, credeti ca nu aveti timp si pentru sex? Este timp suficient pentru toate placerile.

| Dominicc a răspuns:

Iti fac cunostinta cu un amic

id lui

Fernando_Caransebes_manevrabil

o poza sa nu zici cas rau

http://pampalai.com/......nsebes.bmp

vezi si tu ce buze senzuale are

| Pedala a răspuns:

Contacteaza-ma si iti promit ca iti va parai rozeta cum paraie lebenita vara

| ßέßέ a răspuns:

laughing asta-i buna! Pe aici nu cred ca ai sanse sa gasesti ceva, dar poti incerca pe site-uri de matrimoniale.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Disperare mare, frate laughing
Dupa IDul tau, se intelege ca esti baiat, dar din modul tau de exprimare, se presupune ca doresti... tot un baiat - "care vrea si il cunoasteti" - pana la urma, cum sta treaba, vrei un baiat, asa-i? Cred ca si asta este motivul pentru care ai apelat la TPU, baietii sunt mai greu de procurat? laughing