| elenelene a întrebat:

Am 18 ani si am sfarcurile foarte mici,care oricum abia se vad. Prietenul meu a zis ca nu prea ii plac sanii mei,de atunci m-am suparat pe el sad. Toate fetele pe care le-am vazut la vestiar aveau sfarcuri mari si proeminente,foarte sexy, la mine este oribil. Ce sa fac? sad

24 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Nu se merita sa stai cu el daca nu te apreciaza, si iti mai si spune asta.
Lasa-l!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Halal prieten, tu pentru el trebuie să fi cea m ai frumoasă femeie din univers, si să te iubească si să te aprecieze asa cum esti, că ăsta nu e un handicap. Sint sigur că ai multe calităti si că esti frumoasă, nu contează aspectul sînilol. E un bou si un mitocan dacă el te a jignit, nu te merită acest pămpălău.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce nesimtit... nu mai merita nimic de la tine... cum spanac sa iti zica asa ceva?

| elenelene explică (pentru suntserios):

Pana la urma este parerea lui si are dreptul sa si-o exprime, eu m-am suparat putin pentru ca sunt mai imatura, nu trebuia sa ma supar pana la urma, pentru ca stiu si eu ca asta e adevarul.

| neutrino a răspuns:

Sanii tai nu pot fi decat frumosi si finuti, dar nu-i merita un astfel de badaran.

| Alcyon a răspuns:

Vezi ca sfarcurile, de la frig se micsoreaza happy Daca ti-e cald, ai sa observi c-or sa se mareasca. Oricum, prietenul tau e un idiot, ca ti-a spus asta.

| elenelene explică (pentru Alcyon):

E invers, la frig se mai maresc. De ce e idiot? Pt ca e sincer? Stiam si eu ca asta e adevarul, dar daca nu a vrut sa ma accepte asa e strict problema lui.

| Alcyon a răspuns (pentru elenelene):

Ba se micsoreaza. Verifica daca nu ma crezi. Si da, e idiot, fiindca nu stie sa faca diferenta intre iubita si colegul de banca. Nu se vorbeste asa cu o fata.

| Hαppiηеss a răspuns:

Din contra sfarcurile mici sunt dragute, parerea mea!
Nu mi se pare deloc sexi un sfarc care se vede pana si prin sutien, e mai degraba dezgratios.
Ar trebuii sa te simti bine in pielea ta si sa nu mai asculti parerile rautacioase ale celor din jur.

| darriya a răspuns:

Acum nu mai vreti sanii mari ci sfarcuri laughingmor Doamneee, avand sfarcurile mari ne purtand sutien ti se vor vedea urat si vrei primi fel de fel de "comentarii"de la retardati.e mai bine asa cum le ai.

| FoarteTareFrate a răspuns:

Doamne. Doamne ce idiot. In primul rand, tu ai idee cate fete am auzit ca se plang ca au sfarcurile prea mari? Si ca daca isi iau bustiera li se vad de parca inca au 10 ani? Sfarc mare nu inseamna sexy neaparat. Nici pentru tine, crede.ma,acum tu gandesti asa fara sa vrei pentru ca ala te.a atentionat. Nici eu nu am sanii foarte mari si cu toate astea nu am niciun esec in viata laughing. Ai vazut cate fete dragute exista care aproape ca nu au sani? Nu sta numai in asta feminitatea. Dar majoritatea fetelor nu arata ca Scarlett Johansson. Si exista si multe care au sani maari si tot nu le convine,am o prietena care se umple de spume. Stii,sani mari nu inseamna numai frumusete, inseamna si ca o sa se lase, inseamna vergeturi uneori daca slabesti, inseamna multe chestii enervante laughing. Serios acum, sfarcuri mici. Ok, altele le au prea mari si crede.ma se vede de o mie de ori mai urat. In plus mie sfarcurile mici mi se par mai sexy. recunosc ca si eu imi faceam probleme de genul pana am gasit o persoana minunata care ma iubeste asa cum sunt si nu mi.a mai pasat. Oricum sa fii sigura ca te admira destule persoane si nu le.ar pasa cati mm au sfarcurile tale laughing. Prietenul tau e un prost, trebuia sa ii spui si tu ca nu iti place *** lui si sa ii dai un sut in fund happy.

| elenelene explică (pentru FoarteTareFrate):

Nu imi plac sanii mari si nici nu vreau. Dar sfarcurile mai mari sunt mai sexy, nu imense, dar nici minuscule ca ale mele.

| anamimanonim a răspuns:

Daca a spus asa ceva, inseamna ca nu te merita.

| biafresh a răspuns:

Un asemenea om nu merita numit nici macar prieten daca nu a putut evolua atat incat sa vada dincolo de fizic.

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

Eu nu o sa dau replici de agatare in raspunsuri simple asa cum fac colegii mei mai jos, iti zic doar ca exista clinici care ajuta fete ca tine ce sufera de aceasta, hai sa ii zicem fobie "frica de sani prea mici

| looovee a răspuns:

Fiecare persoana e frumoasa in felul ei, nu e stresa din cauza acestor lucruri, prietenului tau daca nu-i plac inseamnaca nu te apreciaza asa cum esti.

| R3laXaTT a răspuns:

Uite trei motive sa fi mandra:
1. Simti mai multa placere
Cercetatorii de la Universitatea din Viena au ajuns la concluzia ca sanii mari sunt de cele mai multe ori mai putin sensibili la stimulii exteriori decat cei mici, iar asta din cauza grasimilor. In cazul sanilor mici, glandele sunt mai usor de stimulat, iar o simpla mangaiere poate fi foarte intensa.

2. Sunt sexy si fermi mai mult timp
Sanii mari imbatranesc repede si se lasa chiar daca ai doar douazeci de ani. Nu acelasi lucru il putem spune despre sanii mici. Acestia arata la fel chiar si dupa varsta de treizeci de ani, deoarece nu sunt afectati de gravitate.

3. Sunt mai usor de monitorizat
Femeile se afla in permanenta sub amenintarea cancerului la san. Ei bine, in cazul sanilor mici, acesta poate fi detectat cu mai multa usurinta, deoarece orice nodul se simte mai usor decat in cazul sanilor mari. Este de ajuns sa iti palpezi singura sanii ca sa iti dai seama daca este ceva in neregula.

| JohnnyBi a răspuns (pentru R3laXaTT):

Si ce treaba au sanii mari cu SFARCURILE mici? stii diferenta intre sani si sfarcuri? sau la tine tot una e?

| elenelene explică (pentru R3laXaTT):

Am zis de sfarcuri, fii si tu mai atent!

| R3laXaTT a răspuns (pentru elenelene):

Scuze mancam ceva si nu am fost atent, ei bine ai aflat ceva interesant credbig grin

| R3laXaTT a răspuns (pentru JohnnyBi):

Da stiu, vrei sa iti zic, ca daca e iti zic in mesaj privat.

| R3laXaTT a răspuns:

Apropo am uitat sa iti zic sa ii zici si iubitului tau aceste lucruri sa sa ii zici din partea mea ca e un mare idiotlaughing

| OnNo a răspuns:

Nesimtit rau. Propun sa ai dai o palma si sa te edsparti de al.

| elenelene explică (pentru OnNo):

De ce sa fac asta? Toti l-ati facut nesimtit laughing, eu prefer sa-mi zica adevarul decat sa-mi zica minciuni, daca nu m-a vrut asa cum sunt asta e, sa-si caute alta.