| asdssfg a întrebat:

Va plac fetele cu sanii mici sau mari?

Răspuns Câştigător
| fender92 a răspuns:

Nici mici dar nici chiar mari. intre. Fundita? puppy dog eyes

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu sunt pasionat de fete ca nu au nici un rost pentru minewinking viata e buna si la singuratate pentru ca m-am obisnuit

| Pacala a răspuns:

Mari in nici un caz. Arata urat si, in timp, devin blegi, caz in care sunt chiar oribili. Mici sau potriviti sunt superbi. Daca sunt si rotunzi si tari, sunt perfecti.

| User a răspuns:

Milk. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa \:d/

| lplostonyou a răspuns:

Nu e asta o problema, daca sunt mici le masez si se maresc iar daca sunt mari, e cu atat mai interesanthappy

| HelpBoy a răspuns:

Nici cat Milka da nici prea mici.

| StopTheWar a răspuns:

Nici prea mari, dar nici prea mici

| sweety_9492 a răspuns:

Eu cred ca nu asa ar trebui pusa problema cum le plac sanii...ci cum e ace apersoana de fapt degeaba are sanii mari i si e o scorpie de nu te poti apropia sau snii mici si da prin gropi de prostie...cred ca barbatii in ziua de azi se uita mai mult la caroserie si restul nu ii prea intereseaza.pakt

| CHILIPIR a răspuns:

Potriviti

| ρunct a răspuns:

Sunt fata din pacate straight face Am picat si eu pe`aici. straight face

Nu vad motivul?straight face Dece baietiilor le plac doar fetele care au fund si sanii? Sii eu sunt dezvoltata. Nu este cazul meu dar. Am observat laughing Nu va uitatii si la altceva(comportament)?laughing

| DragonuAK47 a răspuns:

Mari xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inmi plac snii marii