| jon_3492 a întrebat:

Am 18, Sunt virgin, cind am incecat sa fac sex cu o fata, nu stiu de ce, dar nu mi sa sculat penisul, am avut putina erectie.la mine de obicei repede se scoala-de la porno,... Ce poate fi? eram atunci cu un prieten si i sa intimplat la fel

9 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Din cauza emotiilor in primul rand, pentru ca erectia e in cea mai mare parte o chestiune legata de creier, si apoi din cauza masturbarii excesive. Pai te duci la fata deja epuizat?

| ALeXsSaY a răspuns:

Pai nu erati excitati, fata respectiva nu va atragea fizic delooooc laughing ciudat straight face

| DarQueen a răspuns:

Wow, impresionant. Păi puteai să îți imaginezi că te afli în pat cu o starletă porno, sau altceva...
Mai este ceva. Dacă ți se scoală din cauză că vezi un penis? Te-ai gândit la asta?
Oricum, în cel mai rău caz, s-ar putea ca o fată să nu te excite, ci un băiat. Nimic nou, nimic grav, verifică doar chestia asta, să fi sigur.
Baftă happy

| szergiu a răspuns:

Exces de masturbare in trecut.

| ταξιδιώτης a răspuns:

Emotii + ca normal este sa fie intr-un cadru intim...doar tu si ea,vizionarea unui film nu pune la incercare capacitatile tale sexuale si continuand sa vizionezi astfel de filme esecurile vor continua, protagonista unui astfel de film aratand cu mult mai bine, dorinta pentru o fata\femeie normala se diminuiaza.

| danutza_1417 a răspuns:

Poate era prea naspa fata laughing

| xCapsunica a răspuns:

Ce intrebari scarboase ma!

| condru a răspuns:

Nu e nimic grav se mai intampla, poate nu te-ai simtit in largu tau atunci, incearca sa iesi mai mult pe afara si sa o lasi mai incet cu filmeleasa iti faci si tu o prietena si ai sa vezi ce bine e atunci cand nu te mai uiti la filme si o faci chiar tu;-) bafta

| stephania a răspuns:

Poate ti s-a sculat da era prea mica si nu l-ai vazut
laughing