| 2ℓєι a întrebat:

De cateva saptamani am inceput sa am relatii intime cu prietena mea si recent chiar i-am facut oral. Desi la inceput mi se scoala destul de usor (doar sarutandu-ne) de cele mai multe ori cand ajungem putin mai departe ejaculez in pantaloni si cam gata cu penisul sculat. Ma tot gandesc la momentul cand o sa-mi faca si ea oral si POATE o sa se intample ca de obicei iar penisul nu o sa fie sculat si o sa fie penibil rau. Sfaturi? E normal?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti la inceput. Toti am trecut prin asta. Cu timpul va fi mai bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este normal, esti la inceput adolescent si nerabdator, normal sa te mai scapi si pe tine.
Cu timpul vei invata cum sa tii mai mult, trebuie doar sa experimentezi si sa-ti impui sa te retragi, sau sa incetinesti ceea ce faci, cand simti ca se apropie momentul.

| corbulalbrosu a răspuns:

La inceput asa i se intampla oricarui tanar adolescent lipsit de experienta. Insa cu trecerea timpului, mai ales dupa ce iti vei incepe viata sexuala reala, incet incet intensitatea excitatiei se va diminua si vei dobandi experienta necesara pentru a intretine relatii sexuale satisfacatoare. Multa sanatate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu mi s-a intamplat niciodata...

| mihai69 a răspuns:

O să fie totul bine, crede-mă!
Și oricum, la sex oral nici măcar nu trebuie să ai penisul perfect în erecție.

| kandaraki a răspuns:

E normal acest fapt, cum au mai zis si altii esti la inceput de drum, nu ai experienta, de aceea si te supraexciti si iti dai drumul inainte de a incepe actul sexual. Faptul ca i-ai facut oral nu inseamna ca o sa iti faca si ea in viitor, e gresit, cum vei avea norocul - poate fetei nu ii place, vei vedea, nu o forta!