| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani, sunt virgin, nu am avut prietena niciodata, nu am sarutat o fata niciodata. Nu sunt gay, dar totusi imi plac fetele dar nu am noroc, dar asta nu inseamna ca nu am fost insistent deloc in aceasta privinta. Si nu cred ca s-a interesat vreo fata de mine vreodata, ca nu imi amintesc sa fi refuzat eu vreuna. Nu sunt rau, mitocan, prost sau altceva sunt doar timid, si mereu am fost mai retras.mai intru in vorba cu fetele le mai invit la un suc in oras dar nu vor.Asta e eu nu mai suport .......gata.

36 răspunsuri:
| adaanda a răspuns:

Darkmagic bai prietenas lasa baiatu in pace cu "tarfele", isi gaseste si el femeia potrivita doar ca trebuie sa iasa mai mult in lume, sa cunoasca mai multe femei.Ce dreacu sa trebuiasca sa le plateasca pe unele ca sa stea sa le f***, isi poate gasi si el o femeie care sa faca asta de buna voie.Iar tu Vlad_2768 fi mai sociabil, ai rabdare nu te arunca dupa prima care iti iese in cale(din disperare numai sa iti pierzi virginitatea), fa-o cu cineva care iti place foarte mult si la care tii, altfel s-ar putea sa regreti mai tarziu chiar daca esti baiat CREDE-MA!happy

| CrazySoursD a răspuns:

Chiar mai exista baieti ca tine? Chiar stateam acum cateva zile si ma gandeam daca exista baieti care nu se arunca in bratele primei venite sau primei sosite. Te felicit! Chiar mi-ai dat o speranta, ca o sa-l gasesc si eu. Un baiat numai pentru mine, neatins de nicio panarama sau isterica. Facut pentru mine. Multe fete apreciaza asta, daca stii sa gasesti fata. Nu te grabi, societatea a construit o idee gresita despre relatii sau sex. Prosteasca chiar.

| Vlad93 a răspuns (pentru CrazySoursD):

Faza este ca si eu m-am saturat de toate panaramele care se duc dupa altii dar si baietii nu stiu sa aprecieze fata e ca eu nu am noroc, toate sunt la fel, rar mai gasesti una din pacate... ma bucur ca ti-am dat speranta.

| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca tine numai ca am 18 anisad

| alexandrey a răspuns (pentru CrazySoursD):

Un raspuns inteligent felicitari happy

Răspuns utilizator avertizat