| quest20 a întrebat:

am 24 ani si nu am avut niciodata vreo iubita,pentru simplu fapt ca nu prea m-a interesat am preferat sa ma axez mai mult pe mai multe metode de a face banii (m-au interesat banii mai mult ),dar simt ca acum parca imi lipseste ceva, desi am avut interactiune cu fete (nu sunt timid ),ies si in cluburi, merg si la biblioteca...dar cand le invit in oras la un o cafea, suc etc...sunt refuzat mai mereu? am eu vreo defect? caci nu pot sa inteleg de ce nu ma plac fetele,As dori si o parare din partea unei fete (dau poza in privat ), caci de la baietii tot am auzit ca arat ok, desi eu nu cred asta. Aveti vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Niciodata nu vom intelege femeile si cred ca de aia nu rezista cu noi o viata intreaga, au pretentii dar se satura de monotonie indiferent ca le dai ştromeleag de 20cm tot nu le convine. Ca sfat bun invata sa traiesti independent asa daca ai cunoaste una depinzi de ea, un barbat adevarat nu depinde de o femeie

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele alea sunt frumoase? tu te uiti in oglinda ce parere ai despre fizicul tau? vezi de fete care arata ca tine simplu, fetele frumoase vor baieti frumosi sau un provider care sa le intretina material, daca esti de nota 5 ce cauti sa vrei fete de nota 8, fizicul conteaza foarte mult, cei frumos si la dumnezeu i place cei urat nici la dracu asta e adevarul

| quest20 explică (pentru RAY):

Fizic,sunt ok...nu sunt nici slab, nici gras, am 75 kg, fac si sala...Nu ma uit dupa fotomodele caci e clar ca nu am nici o sansa, nu sunt Brad Pitt.

| minrest a răspuns:

Ce anume din ce spune omul asta ti-a activat complexul de inferioritate, de ii vorbesti asa urat? E barbat cu pasarica, are modestie pe la coltul gurii? Asta nu e foarte dragut.

| MidnightR a răspuns (pentru minrest):

Cam asta e problema.Se plange prea mult.Am vazut multi care vin aici si pun intrebari care suna gen "Nu stiu de ce ma refuza fetele.Arat bine,ma port frumos,fac sport,am bani etc,Pur si simplu nu inteleg".
Omul probabil a intrebat cateva fete daca vor sa mearga la o cafea,cine stie cum a intrebat, cum s-a purtat, cum a vorbit, cum erau fetele, daca il cunosteau si nu au fost abordate brusc si intrebate de cafea etc.Sunt o multime de cazuri.
Nu intrebi cateva fete la cafea, esti refuzat, si dupa vii si te plangi ca nu te plac fetele.Din 3 bilioane de femei, nu il plac 10 fete=nu il plac fetele.

| minrest a răspuns (pentru MidnightR):

Da, asta e o problema, sa te plangi.

| minrest a răspuns:

Daca inviti o fata in oras, ea se gandeste la mai mult, asa ca nu e de mirare daca refuza, poate are prieten, sau place pe cineva, sau nu te place... in mod deosebit. Daca fata chiar iti place, poti sa o mai inviti odata. Invita mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce fete te axezi? Daca vorbesti cu 20-28 nu ai nici o sansã, imagineazati ca fetele alea au variante mai bune ca tine cu baieti mai arãtosi si mai bogati si mai tupeisti ca tine.
Invita o fata de liceu care nu are permis si sta pe umerii parintilor cele de varsta ta o ard cu bogatanii
Si depinde ce intelegi din femeie, inghite cat mai mult din "red pill" sa inveti ce vor de fapt fetele
Si lucreaza la gameul tau cat mai mult citeste carti despre relatii "The way of the superior man", "the rational male", "Femeile sunt de pe Venus iar Barbatii de pe marte", "Models"

| Socke a răspuns:

Da-mi poza in privat si-ti zic parerea mea, parerea altor colege(daca vrei), si standardul care cucereste orice fata/femeie.