| HappYorSaD94 a întrebat:

Am 21 de ani, sunt virgin,. nu am avut prietena niciodata, nu am sarutat o fata niciodata. Nu sunt gay, dar totusi nu prea m-au interesat fetele pana acum, dar asta nu inseamna ca nu am fost insistent deloc in aceasta privinta. Si nu cred ca s-a interesat vreo fata de mine vreodata, ca nu imi amintesc sa fi refuzat eu vreuna. Nu sunt rau, mitocan, prost sau altceva sunt doar timid, si mereu am fost mai retras. Ma consider anormal si mi se pare normal sa ma consider asa, dar totusi vreau sa ma schimb pentru ca nu sunt foarte fericit asa cum sunt, vreau sa am o viata mai buna in care sa se implice si dragostea. Voi ce sfaturi imi dati? Credeti ca sunt anormal?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer nu cred ca esti anormal deloc,nu vad nimic rau in postarea ta,nu vad de ce trebuie sa te intereseze fetele,pe mine ma intereseaza banii,cand ai banii ai si femei cate vrei tu, la cum sunt fetele in ziua de azi zi mersy ca nu ai gasit numa false, ipocrite, materialiste,, mincinoase cam 90% din romance

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti anormal esti doar diferit, incearca sa iti invingi timiditatea.

| Bobby711 a răspuns:

Nu esti primul si nici ultimul care este in aceasta situatie stai linistit. Nu prea e bine in general sa fi retras insa daca nu te faci remarcat vei ramane singur toata viata pana la urma cum ai vrea sa fi remarcat de o fata daca nici macar nu stie ca existi? Trebuie sa fi mai sociabil chiar daca esti frumos la corp relatiile de lunga durata necesita comunicare. De obicei baietii alearga dupa fete nu invers nu e de mirare ca nu a venit nici 1 la tine + ca daca esti timid retras si nu vorbesti cu nimeni poti transmite un semnal de hostilitate mai ales ca esti barbat. Spui ca nu esti foarte fericit insa chiar si asa nu o duci rau deci e ok. Daca tu consideri ca trebuie sa te schimbi atunci cred ca ai dreptate nu te cunosc suficient de bine sa iti spun ce trebuie sa schimbi si ce nu. Aici ai expus doar calitatile tale insa nici un defect concret daca tot ce ai spus e adevarat ar trebui sa fi un tip ok si nu ar trebui sa iti faci griji ca vei ramane singur esti inca tanar. Poate ca iti va lipsi experienta pentru ca nu ai avut o iubita pana acum insa conteaza ca tu si ea sa va iubiti nu? Acum sa vorbim de sex inteleg ca poate vrei si tu e normal ti o cere corpul eu mi am inceput viata sexuala destul de devreme tot ce castigi e experienta si placere. In opinia mea e mai bine sa o faci din dragoste decat doar de placere. Astea fiind spuse socializeaza si tu mai mult iesi cu prietenii tai distreaza te cere sfaturi utile de la ei privind aceasta problema pentru ca mereu e mai bine sa ai mai multe opinii insa sa nu te astepti ca iti vei gasi o prietena peste noapte sau cine stie thinking poate ai noroc insa ma indoiesc ca ar dura tongue In fine sper ca te am ajutat

| JonSnow a răspuns:

Ai 21 de ani nene ai de recuperat...bagA TARE DISTREAZA TE ca o viata avem.