| SarahMaria a întrebat:

Am 19 ani sunt virgina si sunt pe punctul de a face sex cu un baiat pe care l-am dorit mereu, si el pe mine la fel, baiatul are prietena si este genul de baiat care umbla cu mai multe fete, ma atrage foarte mult din punct de vedere sexual, si chiar doresc sa fac acest lucru. Insa uneori am un dubiu, sper sa nu regret, insa totusi asta imi doresc foarte mult, mereu mi-am dorit acest lucru. Ce ar trebui sa fac in prima noapte de dragoste? Avand in vedere ca sunt virgina si nu stiu cum sa ma comport.

13 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Esti pe punctul de a face greseala vietii tale.
Chiar nu iti dai seama ca el nu isi doreste decat sa te foloseasca, sa mai "bifeze" una?
Are prietena! Tu cum te-ai simti daca prietenul tau te-ar insela?
Nu pot sa cred ca ai ales sa iti petreci cel mai frumos moment din viata unei fete langa un astfel de baiat.
E viata ta. Tu suferi. Tu alegi.

| Andandut a răspuns:

Daca zici ca are si prietena si mai este si genul de baiat care umbla cu mai multe fete, cum naiba sa faci dragoste cu el? Vrei sa-ti pierzi virginitatea printr-o aventura apoi sa fii aruncata ca pe un gunoi? Vrei sa fii folosita si atat? Mai bine asteapta sa-ti gasesti un baiat serios, cu care sa ai o relatie si pe care sa-l iubesti. Daca ai sa faci pasul de a te culca cu tipul ala, ai sa regreti foarte mult mai tarziu, pentru ca el nu merita. Apoi te mai trezesti si ca s-a laudat pe la toata lumea ca te-ai culcat cu el.In fine, sfatul meu e sa stai cuminte pana gasesti un baiat pe care sa-l doresti fizic dar pe care sa-l placi si sufleteste si cu care sa ai o relatie. Te pup...

| Neinteresantul a răspuns:

Si de ce postezi aici? Ca sa vedem si noi cat de proasta si penibila esti pentru ca vei face asta? Succes!

| neutrino a răspuns:

Pacat de cei 19 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand te-oi casatori, daca jos esti larga, poate ti-o da iubitul mire, sus, daca ramai stramta.ori nu vrei sa te mariti pana nu te saturi de maciuca? mi se pare mai drept asa.ca e lumea plina de maciuci.o sa ai mult de lucru.

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

De ce ai vrea sa faci sex daca nu ai o relatie serioasa cu el? O sa regreti foarte mult.

| r3ally a răspuns:

Pentru ce ai asteptat pana la 19 ani daca esti pe punctul sa te arunci in patul unui baiat care are si prietena? Crezi ca e atat de importanta atractia asta fizica? Sau sexuala? Chestiile astea ar trebui sa le spuna un copil de 14-15 ani, nu o persoana ca tine care totusi e cu capul pe umeri si stie cand trebuie sa ia o decizie. Parerea mea e ca vei regreta mai tarziu, te vei gandi mereu doar la baiatul ala si vei suferi pentru ca nu a fost si nu va fi niciodata AL TAU. Daca el are o relatie stabila nu o va lasa pe iubita lui pentru tine! Totusi tu stii cel mai bine ceea ce ar trebui sa faci, nimeni nu poate sa iti spuna daca sa faci sex cu baiatul ala sau nu! Alegerea e a ta si tot tu suporti consecintele happy Sper ca nu am spus ceva gresit happy

| spi a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa te mai gandesti din moment ce el are prietena.din moment ce umbla cu mai multe fete, pentru el o sa fii decat o distractie de o seara dar daca totusi asta iti doresti, sa faci sex cu el si sa existe posibilitatea ca a 2 a zi sa nu te mai bage in seama, comporta te cat poti de normal si lasa l pe el sa preia controlul.baietii promit multe dar de multe ori nu se tin de cuvant si avand in vedere si ca esti virgina... poate ar trebui sa te mai gandesti.bafta!

| Jeanine a răspuns:

Sa NU faci acest pas! Mai ales daca el este si cu alta si umbla cu multe.
Asculta-ma, stiu ce spun.O sa regreti!
Poate pentru el o sa fi un trofeu su care sa se laude, o sa zica,, vedeti eu amm dezvirginat-o pe aia fara sa fim impreuna".
Nu te cunosc, nu ma cunosti dar te rog asculta-ma si nu face aceasta greseala.
Daca pana la 19 ani ai putut rezista mai asteapta putin, sa ai o relatie stabilia si dupa aceea o poti face. Oricum decizia este doar a ta dar e foarte urat sa regreti cu cine si cum ai pierdut virginitatea care e una singura. Sper sa iei cea mai buna decizie:*

| Rake a răspuns:

Go4 it! Daca vrei sa ramai virgina dupa ce o faci cu el iti propun sa folosesti o abordare orala+a nala

| Costy_Constantin_1977 a răspuns:

Crezi ca e pentru u daca umbla pe la mai multe femei.....ai nevoie de unul bun care stie sa te aprecieze 0720685956

| Auslesse a răspuns (pentru Costy_Constantin_1977):

laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru Costy_Constantin_1977):

Fain, dai nr de telefon unei straine pe care nici macar nu o cunosti. Doamne, ce looser laughing