| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Am 2 intrebari una pentru barbati, si una pentru femei. Ce ati face daca v-ar pune piedica o fata respectiv, un baiat piedica pe strada?

Răspuns Câştigător
| dEEa_8468 a răspuns:

As rade si mi-as vede de drum laughing

11 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

L-aş trosni zdravăn/Fără discuţii

| melyyy a răspuns:

Ca fata trebuie sa spun ca mi se pare un gest foarte urat straight face daca ma aflu si intr-o dispozitie proasta probabil l-as injura!
da de ce intrebi? vrei sa urmezi si tu exemplul multor nesimtiti? sfat: mai bine nuwinking

| SweetGirl_1668 a răspuns:

L`as omora cu bataia... orice baiat imi spune ceva il bat :X

Da ce il bat...

| EstiFericitaSauTrista explică:

Elena eu nu fac asa ceva.

| helgione a răspuns:

I-as pune direct un mare capac la urechie de ii tiuie laughing

| PussyfootMissSuicide a răspuns:

Pai daca mi.ar pune unu` piedica i-as spune sa.si ia piciorul pana nu il rup! thinking ^^

| nobody_7049 a răspuns:

Eu ca fata i-as da un pumn in decodorrolling on the floor

| Spark10 a răspuns:

Injuraturi...clasic si eficient laughing

| teodoram a răspuns:

Cocalar call meu

| angel34love a răspuns:

Simplu. L-as injura laughing

| Zapto a răspuns:

Pai as intreba-o daca vrea sa umble cu picioru in buzunartongue