| loculunu99 a întrebat:

Am 20 de ani si am penisul de 12 cm si de gros 3cm, e normal sa-l am asa de mic?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Lungimea de doar 12 cm a penisului unui barbat adult, NU poate fi considerata ca fiind normala. Insa este suficient de lunga si groasa incat sa poata oferi placere si satisfactie unor femei de constitutie miniona. Succes!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar penisul tau, intra in categoria penisurilor mici si subtiri.
Daca vrei sa-ti incepi viata sexuala, te sfatuiesc sa citesti si sa inveti proceduri de satisfacere a femeii, cu implicarea "chestiilor" ajutatoare precum: degete, limba, falusuri de plastic, ori alte jucarii sexuale, ca sa fii in stare sa satisfaci o fata/femeie.

| Emilian65 a răspuns:

Penisul tau este cam mic. Dar, si cu un asemenea penis se poate satisface o femeie.

| ARar2805 a răspuns:

Daca e asa atunci cand e mort e normal daca atunci cand e erect e mic.

| loculunu99 explică:

Sa inteleg ca o am mica