| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si am penisul de 17 cm lungime si destul de gros. Este normal? (Am 1.71m inaltime deci sunt destul de inalt pentru varsta mea, am patratele si ma consider destul de sportiv)

5 răspunsuri:
| Noone09 a răspuns:

Penisul nu se măsoară din anuns... Si pătrățele am si eu pe caietul de mate...

| Noone09 a răspuns:

laughing am văzut 100 de copii ca tine care vin pe TPU si spun penisul meu are 20 cm si am 13 ani am si 3 m si pătrățele... Auzi daca ești slab si nu ai mâncare acasa da faci pătrățele de foame

| Noone09 a răspuns:

laughing Deci am dreptate, pana la urma esti doar un copil care nu vrea decât sa se dea mare pe aici...laughing Daca erai mai inteligent nu răspundeai in acest mod la comentariul meu laughing

| Marvinmiau a răspuns:

Trezeste-te din visare

| alexndru23413 a răspuns:

*** laughing