| valeriospinachi a întrebat:

Am 23 si nu am prietena, spuneti-mi cum sa-mi gasesc o fata,, parca sunt blestemat sad

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Apreciez că nu te-ai ofticat ca un disperat.
Nu-ți mai bate capul, continuă să fii tu însuți, o s-o găsești la un moment dat.
Încearcă să-ți dai seama ce nu merge și care e motivul pentru care nu ai o prietenă.
Încearcă să-ți cobori și tu puțin standardele, poate, cine știe..."țintești" prea sus.
Ai răbdare, baftă!

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fi calm eu am 25 si nu am, asta e, fetele au pretenti ca si barbati, sfatul meu nu ignora fetele mai putin frumoase

| LoveSleep a răspuns:

Nu ești blestemat, probabil că ești doar urâtwinking

| valeriospinachi explică (pentru LoveSleep):

Cine stie, poate,, cu toate fetele gasesc limba comuna, sunt sociabil, amabil, ma comport foarte frumos cu ele

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Bai, poti sa fii si tu un om mai bun? raised eyebrows

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Totul o sa vina de la sine. Nu e nevoie sa cauti tu.

| Doub a răspuns (pentru Doub):

Ahh. Ultimul raspuns nu era pentru tine.

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Pot, i-am mai răspuns încă o dată înainte să-mi zici tuwinking

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Uau. Super. Nu imi aparuse raspunsul.tongue

| Lawliet14 a răspuns (pentru valeriospinachi):

Te invarti printre fete rele.

| LoveSleep a răspuns (pentru valeriospinachi):

Apreciez că nu te-ai ofticat ca un disperat.
Nu-ți mai bate capul, continuă să fii tu însuți, o s-o găsești la un moment dat.
Încearcă să-ți dai seama ce nu merge și care e motivul pentru care nu ai o prietenă.
Încearcă să-ți cobori și tu puțin standardele, poate, cine știe..."țintești" prea sus.
Ai răbdare, baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai si astepti nu o sa vina nici una la tine, asta daca nu arati ca Brad Pitt sau sa ai banii lui.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Baaiiii, care-i faza cu Brad Pitt? Mie mi se pare asa urat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Tie, dar nu la restul de naiba stie cate miliarde fete / femei sunt pe planeta.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica sunt o ciudata?smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Toti suntem ciudati. intrebare e cat

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm. Cred ca am depasit limita.

Răspuns utilizator avertizat
| ColourfulLife a răspuns:

Fii tu insuti si asteapta. Nu incerca sa te schimbi ca asa nu o sa-ti gasesti "printesa". Pana la urma se va gasi cineva care sa te placa pentru ceea ce esti. happy