| Stilinsky a întrebat:

Am 25 de ani si sunt virgin pentru ca am indoieli ca as putea satisface o femeie. Ce parere aveti despre un penis de 12 centimetri in lungime si tot 12 in grosime? Este prea mic? VI s-a intamplat sa fiti satisfacute de cineva cu un astfel de penis?/ Sincer.

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Din cate am inteles atata are interiorul unui vagin, deci nu ai de ce sa nu satisfaci.
Daca tu te ti virgini din frica asta si nici nu incerci nu o sa afli niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Daca o intrebi pe KatyEscu, e prea mic pentru ea...

| Anon31241212 a răspuns:

E ok 12. Conteaza cum o folosesti. Relaxeaza-te... nimeni nu s-a nascut invatat. Incetul cu incetul o sa te,, perfectionezi". Dar nu poti sta asa. Incearca sa scapi de frica asta. Si fii mai curajos. Ca nu se intampla nimic grav.